Portal kapele.net - Zespoły, Koncerty, Ogłoszenia muzyczne

Ania Dabrowska ft. GrubSon - 1800 Gramow

Utwór „1800 gramów (Gdy wiem, że jesteś)” promuje film „1800 gramów” - najnowszy projekt TVN, producenta takich hitów jak „Listy do M.”, „Podatek od miłości” i „Mój biegun”. 

W roli głównej zobaczymy Magdalenę Różczkę, wcielającą się w postać Ewy, kobiety będącej wulkanem energii, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Ewa szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Ewa nie spodziewa się, że wkrótce czeka ją prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła.

Magdalenie Różczce w filmie partnerują: Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Aleksandra Popławska, Maciej Zakościelny, Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska, Anna Próchniak, Anna Smołowik, Dorota Kolak, Anna Tomaszewska, Marta Ścisłowicz, Wojciech Zieliński i Zbigniew Zamachowski. Gościnnie pojawi się w filmie także Tomasz Iwanca, czyli popularny polski raper znany tysiącom fanów jako GrubSon.

Słowa: Ania Dąbrowska, GrubSon
Muzyka: Ania Dąbrowska, GrubSon, Kuba Galiński

Tagi: Ania Dąbrowska, Grubson