Portal kapele.net - Zespoły, Koncerty, Ogłoszenia muzyczne

Szukaj wydarzeńMrozu - Galacticos

Udostępnij:

„Galácticos" to drugi singiel promujący nowy album Mroza, który jest szykowany na początek 2022 roku. Utworowi towarzyszy energetyczny teledysk w reżyserii Michała Radzieja Radziejewskiego.

Mrozu o singlu „Galácticos":

„Galácticos” to numer, który zrobiliśmy razem z Kubą Galińskim i Arkiem Sitarzem w trakcie pierwszych lockdownów w zeszłym roku. W czasie kiedy większość z nas zmuszona była siedzieć w bloku, a rzeczywistość była niepewna, tym numerem poprawialiśmy sobie humory, wspominając osiedlowe akcje. Nie byliśmy jakimiś zagorzałymi fanami Realu, ale pamiętamy czasy „Galácticos”, a przede wszystkim wybitnych piłkarzy z tamtej drużyny - z Ronaldo Luiz Nazario de Lima na czele. Jak grać, to inspirować się najlepszymi, czy to w sporcie czy w sztuce, ale przede wszystkim tak, by mieć z tego frajdę."Michał Radziej (reżyser) o pracy nad klipem:
„Już po pierwszym usłyszeniu numeru, wiedziałem, że w teledysku ktoś będzie musiał zagrać w piłkę. Jednak, żeby odbył się mecz... najpierw trzeba wybrać składy. To właśnie ta myśl, była zalążkiem pomysłu na klip. Tak powstała lekko surrealistyczna, utrzymana w ulicznym klimacie, historia dwójki bohaterów, w której rywalizacja łączy się z dobrą zabawą.Na planie może nie było rywalizacji, ale trochę musieliśmy się nabiegać. Jeden dzień zdjęciowy, kilka lokacji i dużo do nagrania. Jednak pozytywna atmosfera i sportowy duch, pozwoliły nam sprawnie "wybrać składy" i zacząć mecz. Ten był już tylko wisienką na torcie. Po prostu pograliśmy trochę w piłkę z bohaterami teledysku, a wszystkiemu towarzyszyła muzyka na żywo, wykonywana przez Mroza z zespołem. Nie było opcji, żebyśmy tego nie wygrali :) ".W klipie znajdują się produkty alkoholowe, które dostępne są tylko dla osób pełnoletnich.

MUZYKA: Kuba Galiński, Łukasz Mróz
TEKST: Arek Sitarz, Łukasz Mróz

Tagi: Mrozu