2024-02-04 - Koncert „Najpiękniejsze piosenki z polskich filmów i seriali”. Koncert grupy Piramidy - 209458 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńKoncert - „Najpiękniejsze piosenki z polskich filmów i seriali”. Koncert grupy Piramidy

Plakat „Najpiękniejsze piosenki z polskich filmów i seriali”. Koncert grupy Piramidy 209458
Kiedy: 2024-02-04, godzina 18:00:00
Gdzie: Łódź, Pub Keja, Kopernika 46
Bilety od: 60.00zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Najpiękniejsze piosenki z polskich filmów i seriali” to najnowszy koncert zespołu Piramidy, który zasłynął na całym świecie brawurowymi interpretacjami piosenek Bułata Okudżawy i Włodzimierza Wysockiego. W tym koncercie powrócicie Państwo do najbardziej znanych i lubianych ballad, melodii i piosenek filmowych jak np.: „Prawo i pięść”, „Czarne chmury”, „Jan Serce”, „Noce i dnie”, „Stawka większa niż życie”, „Kariera Nikodema Dyzmy”, a nawet do piosenek z sienkiewiczowskiej trylogii w reż. Jerzego Hoffmana – z filmów „Potop”, „Pan Wołodyjowski” czy „Ogniem i mieczem”. Nie zabraknie pieśni wesołych, które zaśpiewamy wspólnie oraz poważnych – choćby jak ta z legendarnej „Lawy” w reż. Tadeusza Konwickiego. Będzie dużo humoru, opowieści o znanych aktorach i anegdot, które przeniosą Państwa w świat polskiego filmu. To wszystko stworzy niepowtarzalny klimat – zespół PIRAMIDY znany jest także z niebanalnego kontaktu i śmiesznych dialogów z publicznością. Będzie to wieczór pełen emocji, dobrego humoru i dobrej muzyki w perfekcyjnym wykonaniu wspaniałych artystów.

Koncert wykonają muzycy zespołu PIRAMIDY – Piotr Kajetan Matczuk i Artur Chyb – w akustycznych, gitarowych, bardzo przyjemnych aranżacjach.

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią:

Plakat „Najpiękniejsze piosenki z polskich filmów i seriali”. Koncert grupy Piramidy 209458

O artyście

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu