2025-01-03 - Spektakl „Okrutna, zła i podła” - Katarzyna Pakosińska i Poparzeni Kawą Trzy - 330996 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - „Okrutna, zła i podła” - Katarzyna Pakosińska i Poparzeni Kawą Trzy

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat „Okrutna, zła i podła” -  Katarzyna Pakosińska i Poparzeni Kawą Trzy 330996
Kiedy: 2025-01-03, godzina 19:30:00
Gdzie: Poznań, Sala Ziemi, ul. Głogowska 14
Bilety od: 100.00zł

Kup Bilety do teatru
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Zapraszamy na MUSICAL: Okrutna, zła i podła w wykonaniu Katarzyny Pakosińskiej i grupy Poparzeni Kawą Trzy (Wojciech Jagielski, Roman Osica, Krzysztof Zasada, Piotr Sławiński, Jacek Kret, Mariusz Gierszewski).
OKRUTNA, ZŁA I PODŁA
Odkąd pojawiliśmy się na tym świecie, by jeść, spać i się rozmnażać – choć ta kolejność może być różna w zależności od tego, co nam w duszy gra – staramy się siebie zrozumieć, by móc utrzymywać jako takie kontakty. Kobiety i mężczyźni, mężczyźni i kobiety od wieków deliberują i toczą dysputy, których celem ma być szczęście, miłość i święty spokój.
Musical, który równie dobrze mógłby się nazywać „Okrutny, zły i podły” stara się w miarę obiektywnie ukazać zawiłe relacje, którymi przepełnione jest nasze życie uczuciowe. Charakter tego przedstawienia definiują jedyne w swoim rodzaju piosenki zespołu „Poparzeni Kawą Trzy”, które nawiązują do męskiego postrzegania tego, o czym warto śpiewać.
Członkowie tego popularnego bandu zdani tylko na swoje towarzystwo kultywują gry i zabawy, w których z reguły to oni są w centrum uwagi.
Show, które mają państwo okazję zobaczyć burzy ten wieloletni porządek.
Wszystko to za sprawą boskiej i błyskotliwej Kasi Pakosińskiej, która w brawurowy sposób wdziera się w niedostępny do tej pory świat Poparzonych, kpiąc nieco z ich przyzwyczajeń, ale z pełnym poszanowaniem dla ich dokonań i doświadczeń. Artystka potrafi wydobyć z tych sympatycznych w gruncie rzeczy mężczyzn wszystko, co najlepsze. Nie można się temu dziwić, bo jedną z prawd, która towarzyszy naszym poczynaniom sprowadza się do stwierdzenia, że dzięki kobietom stajemy się lepsi. Ten musical jest tego najlepszym dowodem.

Kup Bilety do teatru Plakat „Okrutna, zła i podła” -  Katarzyna Pakosińska i Poparzeni Kawą Trzy 330996

Znajdź nocleg w pobliżu