2022-10-16 - Koncert Halina Mlynkova - 100186 - Portal kapele.net

Koncert - Halina Mlynkova
Halina Mlynkova - "Dwa serduszka". Zapowiedź nowego albumu "Film(l)ove" artystki.

Kiedy: 2022-10-16, godzina 19:00:00
Gdzie: Świętochłowice, Centrum Kultury Śląskiej, ul. Krauzego 1
Bilety od: 120zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Halina Mlynkowa wydaje pierwszy singiel - "Dwa serduszka" jednocześnie zapowiadając nowy album ze swoimi interpretacjami popularnych, polskich utworów filmowych. Przepiękny utwór "Dwa serduszka" dobrze znany z filmu "Zimna Wojna", to mariaż niezwykłego świata fortepianu, kwartetu smyczkowego i wysublimowanej elektroniki. Jest on nagrany w technologii Dolby Atmos, dzięki której utwór i cała planowana płyta nabierają niesamowitej przestrzeni 3D. Jest to jest zupełnie nowe doświadczenie muzyczne. Charakter singla dopełnia nastrojowy, czarno - biały klip nagrany w pałacowych przestrzeniach.

Jak mówi Halina Mlynkova:
"Która to już droga w moim życiu...
Tym razem zabieram Was do świata wyjątkowych polskich utworów, które "gdzieś już kiedyś słyszeliście".


Tak naprawdę to pełne emocji, ludzkich losów i miłości historie zawarte w tekstach. Trochę, jak historia mojego życia, z której wyszedłby niezły film...i to właśnie film jest wspólnym mianownikiem tych opowieści. Moja muzyka ma wiele twarzy. Mam nadzieję, że i to oblicze przemówi do Waszych serc i spotkamy się na zaplanowanej przez nas wyjątkowej trasie koncertowej". Singiel "Dwa serduszka" zapowiada piąty solowy album artystki, który ukaże się jesienią tego roku.


Halina Mlynkova - piosenkarka, autorka tekstów. To z pewnością wyjątkowa postać na polskim rynku muzycznym, obdarzona przepięknym charakterystycznym wokalem. Pozwala jej to na swobodne flirtowanie z różnymi gatunkami muzycznymi i odnajdowanie się w wielu stylistykach, od pop-rocka, przez brzmienia etniczne aż inspiracji muzyką irlandzką.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Halina Mlynkova

O artyście

Tajemnicza, subtelna, o ogromnej wrażliwości, była wokalistka Brathanków, od dawna kroczy własną ścieżką. Brzmienia jej popowych produkcji nabierają folkowych kolorów, a ciepła barwa głosu nadaje charakteru. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu