2022-10-21 - Koncert Baciary - 100190 - Portal kapele.net

Koncert - Baciary
Stand-up i koncert BACIARY

Kiedy: 2022-10-21, godzina 17:00:00
Gdzie: Tarnobrzeg, Tawerna Marina, ul. Żeglarska 2
Bilety od: 49zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Zapraszamy na stand-up MAĆKA AMBICKIEGO i koncert zespołu BACIARY!


Kiedy: 21.10.2022

Gdzie: Tawerna Marina, Tarnobrzeg

Godzina:

17.00 stand-up

18.00 koncert


Bilety - 49 PLN (w cenie kiełbaska i piwo)


MACIEK AMBICKI!

To początkujący stand-uper z Sanoka, który od 2019 roku próbuje swoich sił na scenie. Występuje, bo lekarz doradził mu opowiadać bliskim o swoich problemach, ale w domu nikt go nie chce słuchać. Wyznawca zasady, że można śmiać się ze wszystkiego, nawet z tak smutnych rzeczy jak zadrapania czy ceny mieszkań. Pojawiał się już m.in. przed występami Mateusza Sochy czy Rafała Rutkowskiego na Podkarpaciu.


BACIARY! 

Zespół, który powstał na Podhalu w 2002 roku, założyli go Andrzej i Janusz Body i natychmiast zyskał sławę, dzięki swojemu nowoczesnemu podejściu do grania, czasami już zapomnianych, melodii śpiewanych dawno temu przez naszych dziadków czy rodziców. Skład zespołu zmieniał się na przestrzeni lat. Do najbardziej znanych i lubianych utworów należą: "Żyje się raz", "Oczy zielone", "Nic do stracenia", "Jak się bawią ludzie". Trochę popa, rocka, biesiady, trochę disco polo, trochę muzyczki na góralską nutę z charakterystycznym góralskim dialektem, hej! Ciekawe połączenia i właśnie to oryginalne podejście do muzyki tanecznej, to jeden z czynników, które sprawiły, że Baciary osiągnęli sukces.


-------------------------

Osoby poniżej 16. roku życia mogą uczestniczyć w imprezie z opiekunem.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Andrzej Brody, Janusz Body, Adam Szymczyk, Stanisław Skupień, Piotr Pardyl

O artyście

Zespół Baciary powstał w 2002 roku na Podhalu. Założony został przez Andrzeja i Janusza Body. Natychmiast zyskał sławę, dzięki swojemu nowoczesnemu podejściu do grania, czasami już zapomnianych, melodii śpiewanych dawno temu przez naszych dziadków czy rodziców. Skład zespołu zmieniał się na przestrzeni lat. Do najbardziej znanych i lubianych utworów należą: "Żyje się raz", "Oczy zielone", "Nic do stracenia", "Jak się bawią ludzie". Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu