2022-12-04 - Spektakl Aktorka. Komedia inna niż wszystkie - 100222 - Portal kapele.net

Spektakl - Aktorka. Komedia inna niż wszystkie
Agnieszka Warchulska, Tadeusz Chudecki, Hanna Kochańska, Bartosz Waga, Dominika Sakowicz

Kiedy: 2022-12-04, godzina 19:00:00
Gdzie: Wągrowiec, Miejski Dom Kultury, ul. Kościuszki 55
Bilety od: 60zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

A gdyby tak usadzić widzów u Was w domu i pokazać im waszą codzienność? Wyszłaby z tego pewnie świetna komedia! W "Gąsce" wybitnego Nikołaja Kolady aktorzy prowincjonalnego teatru, ludzie tacy jak my, zwyczajnie kochają się, dąsają, zazdroszczą, plotkują i marzą, że ich czas jeszcze nadejdzie - snują swój niepowtarzalny TEATR. Ach, wyrwać się ze swojej codzienności, zrobić coś wielkiego i porwać się na szczyt! Przecież na to zasługujemy! Przyjechała nagle, nie wiadomo skąd i nie wiadomo po co - Gąska! Głupia gęś!

Nie wyróżnia się niczym szczególnym - ale jest młoda! Jej młodość wyzwala lawinę emocji i zdarzeń. Fiodor, Ałła, Wasilij, Diana - przeglądają się w niej jak w migoczącym lustrze wody. I jest to dla nich co najmniej irytujące! Teraz mogą albo pogodzić się w utratą marzeń, albo dalej żyć iluzją. Każdemu wolno marzyć! A jeśli czas upływa, a marzenia się nie realizują? Przyjmij to z godnością, bo każdy wiek ma swoje prawa i swoją urodę. Młodość jest pociągająca, ale przecież ta głupia gęś też się kiedyś zestarzeje!

Mistrzowsko napisana farsa, brawurowo miesza teatralne konwencje, iskrzy się dowcipem. Również wymagający widz znajdzie w tym przedstawieniu intelektualną satysfakcję, odnajdując echa rosyjskich dramatów. Nikołaj Kolada zna się na ludzkiej naturze jak mało kto, precyzyjnie charakteryzuje postaci swojej sztuki. W naszym przedstawieniu wcielają się w nie gwiazdy teatralne polskich scen. Gwarantujemy mądrą zabawę w towarzystwie ulubionych aktorów! Zapraszamy na "Gąskę"!

Obsada:
Agnieszka Warchulska,
Tadeusz Chudecki,
Hanna Kochańska.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Agnieszka Warchulska, Tadeusz Chudecki, Hanna Kochańska, Bartosz Waga, Dominika Sakowicz

O artyście

Miłość to jedna z najpiękniejszych ale i najtrudniejszych rzeczy na świecie. Opowiada o niej ?Aktorka ? komedia inna niż wszystkie?. Do teatru w małym prowincjonalnym mieście, w którym pachnie nudą i w którym wszyscy wszystkich znają ?na wylot? przybywa młoda, śliczna aktorka. Jej pojawienie się wywołuje wiele zamieszania. Panowie wariują i przestają okazywać zainteresowanie żonom. Prześcigają się w okazywaniu swoich względów ?Aktorce?. A panie?..? No właśnie... Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu