2022-10-29 - Standup Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner, Janusz Pietruszka - 100244 - Portal kapele.net

Standup - Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner, Janusz Pietruszka
Zapraszamy na wieczór komediowy stand-up!

Kiedy: 2022-10-29, godzina 19:00:00
Gdzie: Nowe Miasteczko, Gminny Ośrodek Kultury, Kościuszki 2
Bilety od: 45zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Wystąpią:
Wojtek Kamiński - "Kiedy miałem siedemnaście lat, byłem praktycznie nieśmiertelny. Później poziom nieśmiertelności malał, malał? a świat niebezpiecznie, jak boa dusiciel, zaciskał się wokół mnie. Aż któregoś dnia? Pamiętaj, jeśli nagle w drodze na cmentarz zorientujesz się, że nie jedziesz, tylko cię wiozą, to raczej to już jest koniec." Zapraszam na mój program "Escape room".


Janusz Pietruszka - Od lat występuje na scenie. Mówi do rzeczy i do ludzi. Ma dużo osiągnięć w różnych dziedzinach, ale kogo to. Mówi o sobie dobrze. Głównie stand-uper.

MIMI Zenkner - Na scenie komediowej działam od kilkunastu lat. Wcześniej w kabaretach: K2 i hlynur, od 2020 roku głównie robię stand-up. W przerwach między lockdownami. "Dobre samopoczucie" to mój drugi program. Dłuższy niż poprzedni. I lepszy. To drugie ważniejsze. O czym będzie? O tym, że lubimy dobrze się czuć. Czasem za wszelką cenę. I tu zaczynają się żarty?

Treść występu przeznaczona jest dla osób dorosłych.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner, Janusz Pietruszka

O artyście

Wojtek Kamiński - znany z Kabaretu Jurki, Wojtek tym razem ze swoim solowym programem-?Paczłork?. Wojtek przedstawia w nim perspektywę czterdziestoparolatka na miłość i związek. Michał "Mimi" Zenkner - od kilkunastu lat na scenie komediowej. Dużo w kabarecie, trochę w impro. Ze standupem macał się około roku. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup

Znajdź nocleg w pobliżu