2022-10-22 - Koncert Shata QS - 100509 - Portal kapele.net

Koncert - Shata QS
Koncert Shata QS

Kiedy: 2022-10-22, godzina 19:00:00
Gdzie: Mrągowo, Mrągowskie Centrum Kultury, ul. Warszawska 26
Bilety od: 55zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Czeka nas wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które dla wielu będzie z pewnością także przeżyciem duchowym. Wystąpi niezwykła artystka, jedyna w swoim rodzaju... Shata QS. Na koncercie usłyszymy utwory z płyty FENIX oraz nadchodzącej płyty WEDA, kontynuującej podróż Fenixa. Podróż do siebie, która czasem bywa lekka i jasna a czasem głęboka i ciemna. Artystka zabierze nas tam, gdzie człowiek zaczyna się równoważyć, w świat dźwięku o przyjemnej dla ucha i serca, szczerej wibracji.


"W mojej twórczości chcę przekazać trochę więcej prawdziwości niż to, co się obecnie sprzedaje ludziom. Piszę o tym co uważam, że jest nam obecnie potrzebne. (...) Nie wiem do jakiej kategori można podpiąć moją muzykę. Utwory powstają według emocji, zmian i procesów, jakie przechodzę, a te mają wiele brzmień i nigdy nie wiadomo gdzie Cię zaprowadzą."

 
FENIX to druga autorska płyta ShataQS opowiadająca o przemianach, o budowaniu własnej rzeczywistości, a przede wszystkim odkrywaniu siebie. W całości nagrana jest w języku polskim w przyjaznym dla człowieka stroju 432Hz, przy użyciu instrumentów akustycznych, okraszona ciekawymi transowymi rytmami oraz elementami etnicznymi. Współtworzyli ją wrocławski gitarzysta, kompozytor oraz producent Maciek Czemplik, perkusjonista i aranżer o południowych korzeniach Eddy oraz wrocławski kontrabasista Bartek Chojnacki. Dzięki połączeniu tych kilku unikatowych energii muzycznych, płyta posiada wyjątkowe brzmienie.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Shata QS

O artyście

Fenix to druga autorska płyta ShataQS opowiadająca o przemianach, o budowaniu własnej rzeczywistości, a przede wszystkim o ujarzmianiu ego, by mogło zaistnieć ja. W całości nagrana jest w języku polskim w przyjaznym dla człowieka stroju 432 Hz, przy użyciu instrumentów akustycznych, okraszona ciekawymi transowymi rytmami oraz elementami etnicznymi. Współtworzyli ją wrocławski gitarzysta, kompozytor oraz producent Maciek Czemplik, perkusjonista i aranżer o południowych korzeniach Eddy oraz wrocławski kontrabasista Bartek Chojnacki. Dzięki połączeniu tych kilku unikatowych energii muzycznych, płyta posiada wyjątkowe brzmienie. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu