2022-10-29 - Koncert Kinga i Karolina Pruś - 100512 - Portal kapele.net

Koncert - Kinga i Karolina Pruś
Jesienna trasa koncertowa - promocja albumu DAR

Kiedy: 2022-10-29, godzina 19:00:00
Gdzie: Toruń, OD NOWA - mała scena, ul. Gagarina 37a
Bilety od: 35zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Kinga i Karolina Pruś - bliźniaczki o odmiennych temperamentach, które łączy wspólny talent i pasja do muzyki. Mając za sobą sukcesy w wielu projektach, postanowiły tworzyć muzykę najbliższą swoim sercom. Obrazowe i intrygujące teksty, oprawione są muzyką będącą wypadkową fascynacji soulem i szeroko pojętą alternatywą.

"Dar" to druga płyta Kingi i Karoliny Pruś, która została wydana 1 kwietnia 2022r. nakładem wytwórni Mystic Production. Na krążku znajduje się 11 utworów o bardzo zróżnicowanej stylistyce. Usłyszymy tam rzewną balladę o podróży za miłością, ale również 'naelektryzowany' krzyk dorastających wraz z wokalistkami wymagań wobec otaczającego ich świata. Wszystkie teksty są obrazowe i intrygujące. Są wyznaniem kierowanym do siebie, do kogoś lub czegoś innego. Oprawione muzyką stają się żywą euforią, czystą nostalgią, płomienną tęsknotą, poczuciem porażki i zwycięstwa. Dziewczyny nie bały się przyjąć do słownika muzycznego wyrażeń, które były dla nich odkryciem. To sprawia, że płyta "DAR" jest kontrastowa jak każdy dzień. Tajemnica, entuzjazm, odrobina puszczonej kierownicy i wieczoru na kanapie. Szczypta kłótni o szczęście i zgody na to, co każdy następny dzień przyniesie.


Wystąpią:
Kinga Pruś - wokal
Karolina Pruś - wokal
Ariel Suchowiecki - klawisze
Paul Rutschka - bas
Mikołaj Stańko - perkusja, spdsx

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Kinga Pruś, Karolina Pruś, Ariel Suchowiecki, Mateusz Tomczak, Paul Rutschka, Mikołaj Stańko i inni

O artyście

Kinga i Karolina Pruś - bliźniaczki o odmiennych temperamentach, które łączy wspólny talent i pasja do muzyki. Mając za sobą sukcesy w wielu projektach, postanowiły tworzyć muzykę najbliższą swoim sercom. Obrazowe i intrygujące teksty, oprawione są muzyką będącą wypadkową fascynacji soulem, szeroko pojętą alternatywą. Kinga i Karolina, wraz ze swoim zespołem, mają już za sobą m.in. zwycięstwo w Pif Paff Festiwal, co umożliwiło im nagranie części materiału na debiutancką płytę. Ich muzykę doceniły również siostry Przybysz zasiadające w jury konkursu Discovered by Good Time Radio, przyznając Kindze i Karolinie II miejsce w kategorii "R'N'B-Soul-Blues-Alternative". Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu