2022-10-22 - Spektakl Kochane pieniążki - BTD - 100539 - Portal kapele.net

Spektakl - Kochane pieniążki - BTD
reż. Zdzisław Derebecki

Kiedy: 2022-10-22, godzina 19:00:00
Gdzie: Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny, Plac Teatralny 1
Bilety od: 40zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Kochane pieniążki

Czy od nagłego przypływu ogromnej sumy pieniędzy można zwariować? Można. Czy w związku z tym można podejmować nierozsądne decyzje? Jak najbardziej. A czy można dzięki temu popaść w narastające kłopoty. Oj, tak? O tym wszystkim przekonuje się bohater kryminalnej farsy Raya Cooneya "Kochane pieniążki", przeciętny londyński księgowy Henry. Oto pewnego dnia niecierpiący swojej pracy Henry przynosi do domu walizkę pełną pieniędzy, która trafiła do jego rąk przez zupełny przypadek. Nasz bohater widzi w tym swoją życiową szansę. Planuje natychmiastowe rzucenie pracy i wieczorny lot do Barcelony? I wtedy zaczynają się kłopoty.

Widzowie Bałtyckiego Teatru Dramatycznego doskonale znają twórczość mistrza angielskiej farsy Raya Cooneya z przebojowego spektaklu "Mayday" (również w reż. Zdzisława Derebeckiego), który od dwóch sezonów święci triumfy na scenie BTD. "Kochane pieniążki" to farsa tak samo śmieszna, grana w równie szalonym tempie, z przezabawnymi dialogami i piętrzącymi się komicznymi sytuacjami.

Zapraszamy!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Aktorzy Bałtyckiego Teatru Dramatycznego

O artyście

Czy od nagłego przypływu ogromnej sumy pieniędzy można zwariować? Można. Czy w związku z tym można podejmować nierozsądne decyzje? Jak najbardziej. A czy można dzięki temu popaść w narastające kłopoty. Oj, tak? O tym wszystkim przekonuje się bohater kryminalnej farsy Raya Cooneya "Kochane pieniążki" , przeciętny londyński księgowy Henry. Oto pewnego dnia niecierpiący swojej pracy Henry przynosi do domu walizkę pełną pieniędzy, która trafiła do jego rąk przez zupełny przypadek. Nasz bohater widzi w tym swoją życiową szansę. Planuje natychmiastowe rzucenie pracy i wieczorny lot do Barcelony? I wtedy zaczynają się kłopoty. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu