2022-10-15 - Koncert Recital Tadeusza Chudeckiego - 100785 - Portal kapele.net

Koncert - Recital Tadeusza Chudeckiego
Muzyczne podróże Tadeusza Chudeckiego

Kiedy: 2022-10-15, godzina 18:00:00
Gdzie: Warszawa, Wawerskie Centrum Kultury - Filia Wawerska Strefa Kultury, Żegańska 1a
Bilety od: 50zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Zapraszamy na widowisko muzyczne "Tadek inaczej", czyli kolorowe show w którym Tadeusz Chudecki zaprezentuje znane i kochane przez wszystkich szlagiery.

Recital ten jest autorską interpretacją popularnych hitów napisanych przez wybitnych kompozytorów i autorów tekstów, które były wykonywane przez znanych piosenkarzy polskich i zagranicznych. Na repertuar składają się utwory o miłości, tęsknocie i rozstaniach. Piosenki poważne i wesołe, beztroskie i głupie. Piosenki do myślenia, przeżywania ale i do wspólnego śpiewania i zabawy. "Besa me mucho" i "Granada", "Parole", "Non, je ne regrette rien". Utwory Edith Piaf, Władimira Wysockiego, Heleny Vondrackovej, Adriano Celentano, Andrzeja Zauchy, Wojciecha Młynarskiego i Agnieszki Osieckiej, Marii Koterbskiej, Zbigniewa Wodeckiego i innych.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Tadeusz Chudecki

O artyście

Zapraszamy na widowisko muzyczne ?Tadek inaczej?, czyli kolorowe show w którym Tadeusz Chudecki zaprezentuje znane i kochane przez wszystkich szlagiery. Recital ten jest autorską interpretacją popularnych hitów napisanych przez wybitnych kompozytorów i autorów tekstów, które były wykonywane przez znanych piosenkarzy polskich i zagranicznych. Na repertuar składają się utwory o miłości, tęsknocie i rozstaniach. Piosenki poważne i wesołe, beztroskie i głupie. Piosenki do myślenia, przeżywania ale i do wspólnego śpiewania i zabawy. ?Besa me mucho? i ?Granada?, ?Parole?, ?Non, je ne regrette rien?. Utwory Edith Piaf, Władimira Wysockiego, Heleny Vondrackovej, Adriano Celentano, Andrzeja Zauchy, Wojciecha Młynarskiego i Agnieszki Osieckiej, Marii Koterbskiej, Zbigniewa Wodeckiego i innych. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu