2022-11-24 - Koncert Karaś/Rogucki - 100792 - Portal kapele.net

Koncert - Karaś/Rogucki
"Czułe Kontyngenty"

Kiedy: 2022-11-24, godzina 20:00:00
Gdzie: Wrocław, Stary Klasztor, Purkyniego 1
Bilety od: 79zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

"Czułe Kontyngenty", to według założeń przyjętych na początku działalności, kolejny po płycie "Ostatni bastion romantyzmu", transport piosenek o miłości. Tym razem wysyłamy do słuchaczy przesłanie, że miłość jest narzędziem dającym szansę na wyrwanie się z chaosu, w którym pogrąża się świat. Jest trochę refleksyjnie i osobiście, jest czule i blisko. - mówi Piotr Rogucki.


Pod względem muzycznym to KARAŚ/ROGUCKI rozpoznawalny z pierwszego albumu. Charakterystyczny bas i melodyjne riffy, okraszone synthami w sosie new romantic, romantic pop czy shoegaze. Jednak po naszych doświadczeniach koncertowych, przeniosłem do produkcji więcej energii, gitar i żywych bębnów. - dodaje Kuba Karaś.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Piotr Rogucki, Kuba Karaś

O artyście

KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Panowie dali się już poznać dzięki coverowi T.Love "1996". Teraz pokazują światu próbkę autorskiego materiału w singlu "Bolesne strzały w serce". Utworowi towarzyszy mroczny i pokręcony teledysk w reżyserii Przemka Dzienisa. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu