2022-11-14 - Spektakl Aida - Mucha w Mucholocie - 100816 - Portal kapele.net

Spektakl - Aida - Mucha w Mucholocie
Aida - Mucha w Mucholocie - koncert dla dzieci

Kiedy: 2022-11-14, godzina 18:00:00
Gdzie: Warszawa, Scena Relax, Złota 8
Bilety od: 90zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Głos Aidy znają i kochają miliony małych słuchaczy. Teledysk do piosenki "Mucha w Mucholocie" został obejrzany już prawie 200 milionów razy, a liczba ta stale rośnie. 

Aida jak nikt inny potrafi pisać dla dzieci, bawić się słowem i rozśmieszać do łez, czego dowodem jest niezwykła popularność albumów "Aida dzieciom" czy "Mini Mini Kołysanki". Wszystko wskazuje na to, że najnowszy album "Zgadnij co to jest za zwierzę" z premierowymi utworami artystki, ponownie podbije serca wszystkich dzieci.

Przebojowy koncert "Mucha w Mucholocie" to wspaniałe, mądre i zabawne piosenki, pełne inteligentnego humoru i edukacyjnego waloru, przy których aż chce się tańczyć z radości. A nie ma lepszego sposobu na wspólny taniec, śpiewanie i radość niż spotkanie z najbardziej wymagającą publicznością, jaką są dzieci, na koncertach.

Czas trwania: 70 min., bez przerwy.

* Bilety ulgowe dla dzieci do 12 lat.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Aktorzy i artyści

O artyście

Aida jak nikt inny potrafi pisać dla dzieci, bawić się słowem i rozśmieszać do łez, czego dowodem jest niezwykła popularność albumów ?Aida dzieciom? czy ?Mini Mini Kołysanki?. Wszystko wskazuje na to, że najnowszy album ?Zgadnij co to jest za zwierzę? z premierowymi utworami artystki, ponownie podbije serca wszystkich dzieci. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu