2022-12-06 - Standup Stand-up: Adam Sobaniec - 112288 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Standup - Stand-up: Adam Sobaniec
Stand-up Kórnik: Adam Sobaniec - "Vox populi" + Kuba Ryska

Kiedy: 2022-12-06, godzina 19:00:00
Gdzie: Kórnik, Pub Mocne Rozdanie, Niepodległości 20
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Cześć! Jeśli z jakiegoś powodu czytasz ten opis, musisz mieć powód i wyjątkowo mało zainteresowań. Miło nam, że tu jesteś. Nam, czyli komu? 


Adam Sobaniec - chirurg stand-upu, który dowolnie wycina, zszywa i elektryzuje żywą tkankę publiczności. Człowiek, który wygląda tak jak się zachowuje. Lekko nieokrzesany, ale niesamowicie zabawny. Sam sposób mówienia sprawia, że co niektórzy zaczynają rechotać. Adam na swoich występach lubi improwizować z publicznością, co sprawia, że każdy jego występ jest wyjątkowy. Po prostu trzeba przyjść to zobaczyć. 


Support: Kuba Ryska - człowiek, który przeżył dużo dziwnych historii, w które i tak nie uwierzycie. Na co dzień jest nikim znaczącym i tak też pragnie zostać zapamiętany. 

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Adam Sobaniec

O artyście

Adam Sobaniec - Jest jedynym człowiekiem na ziemi, który przeprowadził się do Łodzi dobrowolnie i jest z tego faktu zadowolony. W swoim występie opowiada o ludzkiej głupocie, również własnej bo nic co ludzkie nie jest mu obce. Adam zabierze was w podróż po swojej wyobraźni, ale tylko tych którzy będą mieć bilet. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup

Znajdź nocleg w pobliżu