2023-01-06 - Koncert Sabina Jeszka - 113558 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Sabina Jeszka
My Christmas Dream

Kiedy: 2023-01-06, godzina 20:00:00
Gdzie: Bydgoszcz, Fabryka Lloyda, Fordońska 156
Bilety od: 70zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy 6.01 na świąteczno - noworoczny koncert Sabiny Jeszka! To wyjątkowy wieczór z piękna oprawą muzyczną..

Na naszej scenie usłyszymy utwory z  albumu "My Christmas Dream" jest to mistrzowsko przygotowana kompilacja z najpiękniejszymi utworami świątecznymi. Wokalistka zebrała na płycie swoje najukochańsze, świąteczne utwory w języku angielskim, ale też autorską piosenkę po polsku pt. "Za Chwilę Święta".

Otwarcie obiektu 18:00
Koncert 20:00

Sabina Jeszka to wyjątkowa wokalistka, autorka tekstów i muzyki, ale też cechująca się niezwykłą charyzmą sceniczną, silna kobieta o pięknej barwie głosu, który koi słuchacza. Członkini "Wielkiej Czwórki" najlepszych głosów w Polsce w programie "The Four - Bitwa o sławę" w telewizji Polsat. Finalistka III edycji programu Mam Talent oraz wielokrotna gwiazda Koncertów Sylwestrowych TVN.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Sabina Jeszka

O artyście

Sabina Jeszka to wyjątkowa wokalistka, autorka tekstów i muzyki, ale też cechująca się niezwykłą charyzmą sceniczną, silna kobieta o pięknej barwie głosu, który koi słuchacza. Członkini ?Wielkiej Czwórki? najlepszych głosów w Polsce w programie ?The Four.Bitwa o sławę? w telewizji Polsat. Finalistka III edycji programu Mam Talent oraz wielokrotna gwiazda Koncertów Sylwestrowych TVN. Gościnnie występowała w programie ?Jaka to melodia?, ?Ameryka da się lubić?, TVP czy podczas międzynarodowych transmisji z finału Miss Supranational 2021, Polsat. W 2020 roku wydała album ?My Christmas Dream". Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu