2023-03-10 - Spektakl Osiem Kobiet - 113604 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Osiem Kobiet
Osiem Kobiet - OCH TEATR

Kiedy: 2023-03-10, godzina 19:00:00
Gdzie: Kielce, Kieleckie Centrum Kultury, Plac Stanisława Moniuszki 2b
Bilety od: 80zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

"OSIEM KOBIET" - OCH TEATR

Odcięty od świata dom na pustkowiu. Osiem kobiet - matka, żona, szwagierka, siostra, dwie córki, dwie pokojówki - podejrzanych jest o zabójstwo pana domu. Każda ma motyw, by zabić, każda ma alibi. Kobiety, próbując rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci, zaczynają prowadzić pełną zaskakujących zwrotów akcji, błyskotliwych ripost i kąśliwych uwag grę. Jakie emocje wyzwoli śmierć pana domu? Jakie sekrety zdemaskuje? 8 kobiet to spektakl, który łączy elementy powieści kryminalnej w stylu Agaty Christie, z komedią i melodramatem. Jest także, a może przede wszystkim, opowieścią o różnych typach, wymiarach i tajemnicach kobiecości. Osiem kobiet i osiem wspaniałych aktorek na scenie.

Spektakl przyciąga od początku do końca, cudowna oprawa wokalna, dynamiczne zwroty akcji !! Świetny pomysł z zespołem muzycznym na żywo.
Nic dodać, nic ująć.


ZAPRASZAMY!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Och Teatr

O artyście

Odcięty od świata dom na pustkowiu. Osiem kobiet - matka, żona, szwagierka, siostra, dwie córki, dwie pokojówki - podejrzanych jest o zabójstwo pana domu. Każda ma motyw, by zabić, każda ma alibi. Kobiety, próbując rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci, zaczynają prowadzić pełną zaskakujących zwrotów akcji, błyskotliwych ripost i kąśliwych uwag grę. Jakie emocje wyzwoli śmierć pana domu? Jakie sekrety zdemaskuje? 8 kobiet to spektakl, który łączy elementy powieści kryminalnej w stylu Agaty Christie, z komedią i melodramatem. Jest także, a może przede wszystkim, opowieścią o różnych typach, wymiarach i tajemnicach kobiecości. Osiem kobiet i osiem wspaniałych aktorek na scenie. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu