2022-12-11 - Koncert Sara Pach - 113735 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Sara Pach
Koncert Świąteczny - Sara Pach & młodzi wykonawcy

Kiedy: 2022-12-11, godzina 18:00:00
Gdzie: Toruń, Dwór Artusa, Rynek Staromiejski 6
Bilety od: 35zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Jak najłatwiej poczuć świąteczną atmosferę? Mamy niezawodny przepis! Po pierwsze - spotkanie w licznym gronie życzliwych ludzi. Po drugie - odpowiednia muzyka, przeplatająca tradycyjne kolędy z gwiazdkowymi hitami. Po trzecie - mnóstwo dziecięcej energii! Właśnie to wszystko złoży się na grudniowy koncert Sary Pach.

Tego wieczoru przeniesiemy się do krainy pachnącej igliwiem. Pomogą nam w tym zarówno lubiane kolędy i pastorałki, jak i przeboje jak "All I Want for Christmas" Mariah Carey, najpiękniejsze utwory z filmu "Listy do M" czy świąteczne standardy jazzowe. Na scenę oprócz Sary wskoczą także młodzi wykonawcy ze studia śpiewu Sara Pach & Szulc Studio Artystyczno-Rozwojowe.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Sara Pach

O artyście

Sara pochodzi z Torunia. Ukończyła niedawno 19 lat. Popularność zdobyła dzięki zamieszczaniu na YouTube własnych wersji znanych przebojów - potrafi jednak nie tylko śpiewać, ale i grać na gitarze oraz na pianinie. Próbuje także pisać własne piosenki. Inspirują ją największe soulowe divy - między innymi Beyonce i Whitney Houston. Obecnie pracuje nad debiutanckim singlem, który przedstawi na żywo na scenie podczas Young Stars Festival 2015. Ma kota i młodszą siostrę. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu