2022-11-26 - Standup Stand-up: Ryszard Mazur i Grzesiek Wójtowicz - 113774 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Standup - Stand-up: Ryszard Mazur i Grzesiek Wójtowicz
Żagań! Stand-up: Ryszard Mazur i Grzesiek Wójtowicz

Kiedy: 2022-11-26, godzina 19:00:00
Gdzie: Żagań, Klub Elektrownia, ul. M.Konopnickiej 51
Bilety od: 35zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

Standup Stand-up: Ryszard Mazur i Grzesiek Wójtowicz Żagań 2023-01-13
Żagań! Ryszard Mazur i Grzesiek Wójtowicz
Bilety na standup Więcej

O wydarzeniu

Siemano Żagań!
Zapraszamy na wieczór Stand-up!
Tym razem w klubie elektrownia wystąpi Ryszard Mazur i Grzesiek Wójtowicz.

Ryszard Mazur- Chan Wałbrzych, gospodarz kilku scen na Dolnym Śląsku, na scenie od kilku lat, od roku w Warszawie. Człowiek idący przez życie na własnych zasadach. Tak samo w stand-up'pie, nie patyczkuje się ze swoją komedią - mówi to co chce i kiedy chce. Dzięki temu dotrze do Ciebie swoją uczciwością i szczerością. Występował  w Comedy Club w Comedy Central, na największych galach w Polsce, oraz wielu polskich scenach stand-up'owych. Teraz przyszedł czas, żeby wystąpił dla Ciebie.

Grzesiek Wójtowicz - pochodzący z Kędzierzyna-Koźla, młody człowiek, który swoje aktualnie życie związał z aktywnym komediowo Wrocławiem. W głowie ma równie poukładane co spodnie w sklepie w którym pracuje. Zapytany w jednym z wywiadów, aby opisał swoją osobę w 2 słowach odparł "-Kasjer-sprzedawca". Jeden z tych, o których śmiało możemy powiedzieć "baby face killer" - bardzo dynamicznie rozwija swoje komediowe umiejętności i paletę żartów. Charakteryzuje go, jakże jeszcze ciągle młodzieńcze, zafascynowanie codziennością i tym w jak dziwnym otoczeniu przyszło mu życ. Era smartfonów pomieszana z przestarzałymi pociągami, wolność poglądów przeplatana z powszechną pogardą dla tychże. Humor jego jest nieco brudny, nieco rubaszny, na pewno bezpośredni, ale nie odbiera mu to tego chłopięcego czaru, ponieważ jego żarty są okraszone skromnym uśmiechem.

- Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione
- Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym.
- Organizator zastrzega sobie prawo wyproszenia przeszkadzającej osoby, bez możliwości zwrotu za bilety.
- Kupując bilet akceptujesz powyższe uwagi

Bilety do nabycia na: tej stronie

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią: Ryszard Mazur, Grzesiek Wójtowicz

O artyście

Ryszard Mazur- Chan Wałbrzych, gospodarz kilku scen na Dolnym Śląsku, na scenie od kilku lat, od roku w Warszawie. Człowiek idący przez życie na własnych zasadach. Tak samo w stand-up'pie, nie patyczkuje się ze swoją komedią - mówi to co chce i kiedy chce. Dzięki temu dotrze do Ciebie swoją uczciwością i szczerością. Występował w Comedy Club w Comedy Central, na największych galach w Polsce, oraz wielu polskich scenach stand-up'owych. Grzesiek Wójtowicz - pochodzący z Kędzierzyna-Koźla, młody człowiek, który swoje aktualnie życie związał z aktywnym komediowo Wrocławiem. W głowie ma równie poukładane co spodnie w sklepie w którym pracuje. Zapytany w jednym z wywiadów, aby opisał swoją osobę w 2 słowach odparł "-Kasjer-sprzedawca". Jeden z tych, o których śmiało możemy powiedzieć "baby face killer" - bardzo dynamicznie rozwija swoje komediowe umiejętności i paletę żartów. Bilety do nabycia na:

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu