2022-12-06 - Koncert Ed Sheeran "Night" - 113930 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Ed Sheeran "Night"
Wystąpi: Wojtek Kiełbasa

Kiedy: 2022-12-06, godzina 20:00:00
Gdzie: Toruń, Lizard King, ul. Kopernika 3
Bilety od: 39zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowy, mikołajkowy koncert "Ed Sheeran Night", podczas którego wyruszymy w akustyczną podróż przez twórczość EDA SHEERANA, interpretując jego największe przeboje już 6 grudnia 2022 roku w klubie Lizard King Toruń!


Na tym jednak nie koniec! Dla bardziej wymagających słuchaczy zrobimy ukłon również w stronę mniej popularnych, ale równie pięknych utworów brytyjskiego wykonawcy! Przez wieczór poprowadzi Was wrocławski gitarzysta i wokalista - Wojtek Kiełbasa, z którym niejednokrotnie mieliśmy już do czynienia na naszej scenie. Do zobaczenia już niebawem! Prosimy by zabrać ze sobą dawkę pozytywnej energii i chęć do śpiewania!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Wojtek Kiełbasa

O artyście

Zapraszamy na muzyczne spotkanie z twórczością brytyjskiego piosenkarza, gitarzysty i autora tekstów! Zapraszamy na program "Ed Sheeran Night" - koncert w wykonaniu Wojtka Kielbasy - jednego z najciekawszych i najbardziej obiecujących gitarzystów i wokalistów młodego pokolenia. Będzie klimatycznie i nastrojowo, ale też energetycznie i żywiołowo - jak na koncertach Eda Sheerana... Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu