2022-12-10 - Koncert Będę zbierał chrust - 113931 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Będę zbierał chrust
piosenki o kryzysie i pieniądzach

Kiedy: 2022-12-10, godzina 20:00:00
Gdzie: Wrocław, Stary Klasztor, Purkyniego 1
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

"Będę zbierał chrust!" - te prorocze słowa starej piosenki "Lokomotywa z ogłoszenia" zespołu Perfect przypomnimy 10 grudnia w Starym Klasztorze.


Kryzys i pieniądze - to motto specjalnego koncertu, w którym zaprosimy do wspólnego śpiewania polskich i światowych hitów.  "Kryzysowa narzeczona", "Ze ostatni grosz",  "Obracam w palcach złoty pieniądz", "Mamona" Republiki i "Żądza pieniądza " Maanamu to już klasyka polskiego rocka, ale zagramy również "12 groszy" Kazika, "Kasa i sex" Maryli Rodowicz, "Jezu jak się cieszę" Lecha Janerki i "Miliony monet" Mroza. Światową scenę reprezentować będą m.in. "Money,  money,  money"  Abby, "Money" Pink Floyd i "Money for nothing" Dire Straits, a także  "Money makes the world go around" śpiewane przez Lize Minelli w kultowym filmie "Cabaret"  oraz niezapomniane "Gdybym był bogaty"  z musicalu "Skrzypek na dachu".

Kryzysowy wieczór poprowadzi  WrocLove Band złożony z najlepszych wrocławskich muzyków pod kierownictwem Marka "Stinga" Popowa,  a śpiewać będą Nikola Warda, Damian Szewczyk i Tomek Sawczak.


Przybywajcie całymi rodzinami, zbierzcie ekipę przyjaciół! W trudnych czasach przyda się dobra zabawa - jak w piosence Perfectu: "Kryzys mogę znieść, ja nie muszę jeść, lecz niech przestaną truć..."

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Marek Popow, Nikola Warda, Damian Szewczyk, Tomek Sawczak

O artyście

Kryzys i pieniądze - to motto specjalnego koncertu, w którym zaprosimy do wspólnego śpiewania polskich i światowych hitów. "Kryzysowa narzeczona", "Ze ostatni grosz", "Obracam w palcach złoty pieniądz", "Mamona" Republiki i "Żądza pieniądza " Maanamu to już klasyka polskiego rocka, ale zagramy również "12 groszy" Kazika, "Kasa i sex" Maryli Rodowicz, "Jezu jak się cieszę" Lecha Janerki i "Miliony monet" Mroza. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu