2023-01-07 - Koncert Janek Traczyk - 113937 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Janek Traczyk
Janek Traczyk | "Świątecznie..."

Kiedy: 2023-01-07, godzina 18:00:00
Gdzie: Toruń, Dwór Artusa, Rynek Staromiejski 6
Bilety od: 50zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

W nowy 2023 rok wchodzimy radośnie i muzycznie. Jednocześnie dbamy, by jak najdłużej pozostać w świątecznym nastroju! Z całą pewnością pomoże nam w tym koncert popularnego wokalisty i kompozytora - Janka Traczyka.

Koncerty świąteczne Janka Traczyka nawiązują bezpośrednio do najnowszego wydawnictwa - mini albumu "Świątecznie?" To emocjonalne spojrzenie na Święta Bożego Narodzenia. Kolędy i pastorałki w nieoczywistych, ekspresyjnych aranżacjach autorstwa Janka, nawiązujących do muzyki filmowej, klasyki i współczesnego popu z wykorzystaniem akustycznych brzmień instrumentów. Wybierając materiał na płytę, Artysta stawiał przede wszystkim na utwory bardzo poruszające, ale nie zabrakło też wesołych kompozycji. Podczas koncertów Janek zaprezentuje również kolędy i pastorałki, które nie znalazły się na płycie.

Janek Traczyk - wokalista i kompozytor. W latach 2011-2017 śpiewał w teatrze Studio Buffo, gdzie wcielał się m.in. w rolę Jana, głównego bohatera musicalu "Metro". Od 2016 roku do 2019 roku występował w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni jako Gringoire - jedna z głównych postaci musicalu "Notre Dame de Paris". W Warszawskim Teatrze Roma wcielał się w główne role w musicalach "Piloci" oraz "Aida". Jest laureatem wielu konkursów wokalnych i kompozytorskich (Piosenki), m.in. Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Janek Traczyk

O artyście

Janek Traczyk jest absolwentem Wydziału Kompozycji Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Zdobył popularność jako odtwórca głównej roli w musicalu "Metro" w Teatrze Buffo. Występował także w talent show - Must Be The Music oraz The Voice of Poland. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie gra w musicalu "Notre Dame de Paris". Jest odtwórcą głównej roli w musicalu "Piloci" w Teatrze Roma, a także uczestnikiem IX edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu