2022-12-04 - Spektakl Gdzie są Święta? - 113946 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Gdzie są Święta?
SPEKTAKL MIKOŁAJKOWY

Kiedy: 2022-12-04, godzina 15:00:00
Gdzie: Bielany Wrocławskie, ATM Scena na Bielanach, ul. Dwa Światy 1
Bilety od: 25zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

"Gdzie są święta" to opowieść o tym, co jest najważniejsze w tym wyjątkowym grudniowym czasie. Zgiełk, ciągły pęd, kupowanie prezentów nie miałoby sensu, gdybyśmy nie byli otoczeni najbliższymi. "Gdzie są święta" to historia, w której wszyscy szykują się do Świąt: Pierwsza Gwiazdka nie może się doczekać, aby rozbłysnąć na niebie, a Choinka czeka, żeby ktoś ją ubrał. Jednak ciągle ktoś się gubi, zmienia nieoczekiwanie położenie, wszyscy się spieszą, szukając nie wiadomo czego.


Spektakl przekazuje niezwykle istotną wiedzę, o której często nawet dorośli zapominają - sama atmosfera świąteczna, prezenty i pięknie przyozdobione domy nie wystarczą, aby przeżyć ten wyjątkowy czas w pełni. Potrzebni są do tego Rodzina i Przyjaciele, bez których Święta nie mogą się udać.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Spektakl dla dzieci

O artyście

"Gdzie są święta" to opowieść o tym, co jest najważniejsze w tym wyjątkowym grudniowym czasie. Zgiełk, ciągły pęd, kupowanie prezentów nie miałoby sensu, gdybyśmy nie byli otoczeni najbliższymi. "Gdzie są święta" to historia, w której wszyscy szykują się do Świąt: Pierwsza Gwiazdka nie może się doczekać, aby rozbłysnąć na niebie, a Choinka czeka, żeby ktoś ją ubrał. Jednak ciągle ktoś się gubi, zmienia nieoczekiwanie położenie, wszyscy się spieszą, szukając nie wiadomo czego. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu