2022-12-08 - Karol Kopiec - 113972 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


- Karol Kopiec
Stand-up Zabrze / Karol Kopiec i Michał Juszczak

Kiedy: 2022-12-08, godzina 19:00:00
Gdzie: Zabrze, Oficyna, Wolności 211
Bilety od: 35zł

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Zabrze! Już 8 grudnia zapraszamy na występ stand-up comedy! Wystąpią dla Was:

Karol Kopiec w programie "Autodiagnoza"
Karol Kopiec - stand-up'er, improwizator. Na scenie od 2008 roku. Laureat praktycznie wszystkich polskich przeglądów komediowych. Wystąpił m.in. w kilku sezonach Comedy Central prezentuje, u Kuby Wojewódzkiego oraz na Roaście Michała Szpaka, który transmitowany był na antenie TVN'u. Kilkukrotnie mogliśmy go oglądać również na antenie TVP2 w takich programach jak: "Dzięki Bogu już weekend" oraz "Tylko dla dorosłych". Karol tak pisze o swoim programie: Mój najnowszy program zatytułowałem "Autodiagnoza" i bynajmniej nie będzie to stand-up o warsztatach samochodowych Będzie to próba odnalezienia siebie w tych jakże ciekawych czasach.

Michał Juszczak
w programie "Jusz Czas
Michał Juszczak - Wrocławianin, który kończąc 30stkę zauważył jak świat zaczyna mu uciekać. Dlatego w najnowszym programie o roboczym tytule "Jusz czas" poopowiada Wam o... wszystkich sytuacjach, które zbyt bardzo zaczynają wpływać na jego życie. Przy tej mieszance będziecie mogli zobaczyć jego dość dziwną wyobraźnię i to, co go denerwuje. Bez taryfy ulgowej dla siebie i innych. Przede wszystkim dla innych. I siebie.
prowadzenie: Łukasz Minko

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na kabaret

Na koncercie wystąpią: Karol Kopiec

O artyście

Karol Kopiec to polski komik uprawiający stand-up comedy. Występował zarówno w pierwszym jak i drugim sezonie Comedy Central Prezentuje. Uczestnik wielu przeglądów kabaretowych w Polsce, charakteryzujący się abstrakcyjnym poczuciem humoru zmieszanym ze sporą dawką improwizacji. Współpracował m.in. z: Instytutem Teatralnym, Teatrem Academia, Teatrem Improwizowanym Klancyk! Od roku współpracuje sam ze sobą. Od tego czasu jest częściej wzywany na dywanik, ale traktuje to, jako rozwój osobisty. Z owoców morza lubi śledzie, a ze sportów zimowych - basen i bieżnia. Uważa, że kradzież pianin jest nie kulturalna. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na kabaret

Znajdź nocleg w pobliżu