2023-04-30 - Koncert niemaGOtu - 114032 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - niemaGOtu
MIMO PANDEMII... JEST NADZIEJA!!! Koncert niemaGOtu

Kiedy: 2023-04-30, godzina 20:00:00
Gdzie: Internet, Internet, Streaming online
Bilety od: 10zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

MIMO PANDEMII... JEST NADZIEJA!!! Koncert niemaGOtu.


Gwiazdy muzyki chrześcijańskiej nie upadają na duchu i dzielą się nadzieją! Pomimo ograniczeń, zapraszają na niezwykły koncert. Oczywiście tam, gdzie można się spotkać? czyli do Internetu. W ramach cyklu koncertów na trudne czasy, koncert "Mimo pandemii? Jest Nadzieja" w wykonaniu zespołu niemaGOtu. NiemaGOtu, jest marką samą w sobie. Powstał wkrótce po Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie w 2016 roku. To właśnie pieśń autorstwa zespołu, hymn ŚDM 2016 "Błogosławieni miłosierni", śpiewały tysiące uczestników Światowych Dni Młodzieży.


Zapraszamy na platformę www.fabrykakoncertow.com.pl, gdzie twórcy polskiej sceny chrześcijańskiej chcą się z Państwem podzielić nadzieją i dobrym słowem. Niech muzyka rozbrzmiewa w naszych sercach, w czasach kiedy tak bardzo tego brakuje. Dodatkową atrakcją po koncercie i okazją do wirtualnego spotkania, będzie rozmowa z charyzmatycznymi muzykami: twórcą niemaGOtu, Kubą Blycharzem i solistką zespołu Olą Maciejewską.  


Koncert zrealizowano w specjalnie utworzonym do tego projektu bezpiecznym studiu nagraniowym.

Dostęp do transmisji przez 7 dni od zakupu.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Aleksandra Maciejewska, Maria Pękała, Szymon Pawluś, Bartłomiej Krawczyk, Jakub Chmura

O artyście

Gwiazdy muzyki chrześcijańskiej nie upadają na duchu i dzielą się nadzieją! Pomimo ograniczeń, zapraszają na niezwykły koncert. Oczywiście tam, gdzie można się spotkać? czyli do Internetu. W ramach cyklu koncertów na trudne czasy, koncert ?Mimo pandemii ? Jest Nadzieja? w wykonaniu zespołu niemaGOtu. NiemaGOtu, jest marką samą w sobie. Powstał wkrótce po Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie w 2016 roku. To właśnie pieśń autorstwa zespołu, hymn ŚDM 2016 ?Błogosławieni miłosierni?, śpiewały tysiące uczestników Światowych Dni Młodzieży. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu