2022-12-02 - Koncert Paweł Tur - 114041 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Paweł Tur
Tur on Tour

Kiedy: 2022-12-02, godzina 20:00:00
Gdzie: Gryfice, Browar Folga, ul. Nowy Świat 8
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Żywiołowość, pop z mocnym akcentem gitar. 


Tak w paru słowach można opisać koncert Pawła Tura, który Państwa czeka. W muzyce szuka różnorodności, emocji i energii. Gitara to dla niego najważniejszy instrument: Muzyka to ja, ja to gitara - mówi o sobie Paweł. Gitara też dominuje w jego piosenkach.  Najbliższe są mu energiczne dźwięki, ale dobrze czuje się także w balladach.  Chce być muzykiem - twórcą, a nie odtwórcą, stąd duży nacisk kładzie na to, żeby być szczerym w tym co robi. Pawła można usłyszeć w Polsacie śpiewa czołówkę do serialu "Tatuśkowie".  Występował na Galach Polsatu, Miss Polski, gości w programach telewizyjnych takich jak Dzień Dobry TVN. Jego utwory grają takie radia jak Rmf Max, Radio Eska, Supernova, Polskie Radio Program 1 i wiele innych. 


Ma na swoim koncie solową płytę "Wilk". Jego utwory na Youtube osiągnęły milionowe odtworzenia.  Współpracował z takimi twórcami jak Marek Kościkiewicz, Lanberry, Przemysław Puk, Marcin Kindla i Szymon Frąckowiak, Juliusz Kamil Kuźnik i wielu innych.


Zapraszamy

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Paweł Tur

O artyście

Żywiołowość, pop z mocnym akcentem gitar. W muzyce szuka różnorodności, emocji i energii. Gitara to dla niego najważniejszy instrument: Muzyka to ja, ja to gitara ? mówi o sobie Paweł. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu