2023-01-12 - Spektakl Rewia Burleski & Sparkling Bubbles - 114080 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Rewia Burleski & Sparkling Bubbles
Burleska w Fabryce Lloyda po raz szósty!

Kiedy: 2023-01-12, godzina 20:00:00
Gdzie: Bydgoszcz, Fabryka Lloyda, Fordońska 156
Bilety od: 99zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Gotowi na solidną dawkę brokatu?Rozgośćcie się w Fabryce Lloyda, gdzie Madame de Minou przyszykuje dla Was niezapomniane burleskowe show.


Wystąpią dla Was:
Lillet Lamour - Podobno na podstawie klasy i urody tej artystki zaprojektowano Musee du Louvre. Eksponaty z całego świata miały spróbować odwzorować émotion, z jakimi ta pani tańczy na scenie.
Coolek - niesamowity performer o umiejętnościach cyrkowych, który lubi igrać z ogniem. Wszystkim zaraz jest gorąco. Mam nadzieję, że ktoś na sali umie wcielić się w strażaka.
Gospodyni wieczoru, rudowłosa diva, która tak jara się burleską, że dorobiła się ognistych loków. Występuje, prowadzi i organizuje pokazy od śląskiej ziemi aż po porty Bałtyku. Tańczy jak szalona, gada jak najęta, kusi jak L4 po dobrym melanżu. - Madame de Minou - Burlesque Artist
Imprezę poprowadzi Katie Cash. Ta blond ślicznotka swoim śpiewem sfiskalizuje wasze spojrzenie na burleskę. Kusząca jak ulgi podatkowe, energiczna jak kot o 3 w nocy, hipnotyzuje jak kelnerka niosąca twoje zamówienie.


Bilety:
139zł VIP- najlepsze miejsca przy scenie oraz butelka wina na parę
99zł Standard - powitalny kieliszek wina musującego na wejściu


18:00 - otwarcie drzwi
20:00 - start pokazów

Jak się przygotować?
Dress to impress - elegancko, ekstrawagancko, lub po prostu? ładnie. Weź tę suknię z cekinami, pewnie już się nudzi w szafie. Garnitur też czasami warto przewietrzyć. Ten dekolt trochę za głęboki? Weź głębszy. Wzorki na koszuli zbyt szalone? Wymiękną przy scenicznych pląsach, bierz. Dresy z barbie i wysoka szpilka? I dare you. I double dare you. Wskazane jest wszystko, co sprawi, że poczujesz się jak pasażer z górnego pokładu.


Do zobaczenia!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Katie Cash i inni

O artyście

Wydarzenie składa się z 3 aktów rozdzielonych przerwami. Podczas wolnych kilku minut będzie można zaopatrzyć się w burleskowe i buduarowe akcesoria ze sklepu Atelier Minou oraz odwiedzić Kantynę Lloyda Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu