2023-03-03 - Koncert Flapjack - 114141 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Flapjack
Flapjack + Krain

Kiedy: 2023-03-03, godzina 20:00:00
Gdzie: Lublin, Fabryka Kultury Zgrzyt, Al. Józefa Piłsudskiego 13
Bilety od: 59zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Flapjack zagra w Lublinie!
3 marca 2023 roku legendarna formacja Flapjack zagra koncert w lubelskiej Fabryce Kultury Zgrzyt, a wspomagać będzie ich zespół Krain!


Flapjack powstał w 1993 roku z inicjatywy Roberta "Litzy" Friedricha i Macieja "Ślimaka" Starosty (obaj z zespołu Acid Drinkers).
Flapjack ma w swoim dorobku cztery płyty studyjne ("Ruthless Kick", "Fairplay", Juicy Planet Eart" i "KeepYourHeads Down") oraz wiele koncertów i tras koncertowych z innymi zespołami z polskiej sceny metalowej. Chłopaki mają również na koncie występ na jednej scenie m.in. z legendarnym Faith No More.


Przed Flapjackiem wystąpi warszawska formacja Krain

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Robert Friedrich, Maciej Jahnz, Maciej Starosta, Marcin Wimonć, Michał Kaleciński

O artyście

Flapjack powstał w 1993 roku z inicjatywy Roberta "Litzy" Friedricha i Macieja "Ślimaka" Starosty (obaj z zespołu Acid Drinkers). Pozycję drugiego gitarzysty objął Maciej Jahnz, z którym Litza grał wcześniej w zespole Slavoy. Basistą został Jacek "Hrap-Luck" Chraplak, późniejszy realizator dźwięku, do składu dołączył również Marcin "Wimek" Wimońć, wokalista i saksofonista zespoły Squot. Przez pewien okres gitarzystą Flapjacka był także nieodżałowany Aleksander "Olass" Mendyk. Rolę wokalisty, po kilku zmianach personalnych, ostatecznie objął Grzegorz "Guzik" Guziński z trójmiejskich formacji Red Rooster i Ndingue. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu