2023-04-23 - Spektakl Pomoc domowa - Nowy Teatr - 114167 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Pomoc domowa - Nowy Teatr
Kontynuacja kultowego spektaklu "Boeing Boeing" Marca Camolettiego.

Kiedy: 2023-04-23, godzina 18:30:00
Gdzie: Gdańsk, Scena Teatralna NOT, ul. Rajska 6
Bilety od: 75zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

"Pomoc Domowa" Marca Camolettiego to swobodna kontynuacja kultowego spektaklu "Boeing Boeing" tego samego autora. Tym razem doświadczona w męsko - damskich przygodach rubaszna pokojówka musi zmierzyć się w nowym miejscu pracy z kolejnymi wyzwaniami. Nadia to prawdziwy agent w spódnicy, która wszystko wie, wszystko widzi i wszystko ma pod kontrolą. Czy u nowych pracodawców uda jej się rozplątać sercowe kłopoty swoich gospodarzy? Może okazać się to niezwykle bo... każde z nich potajemnie rozpoczyna namiętny romans. Misją Nadii jest utrzymać w sekrecie ich gorące przygody - misją o tyle trudną do wykonania, że wszystko dzieje się w mieszkaniu spokojnego i zgodnego na pozór małżeństwa. Ale nic nie jest niemożliwe dla zaprawionej w bojach pomocy domowej!

Zapraszamy!

Czas trwania spektaklu: 2 godz. 10 minut z przerwą


Autor: Marc Camoletti
Reżyseria: Albert Osik
Obsada: Magdalena Płaneta, Igor Chmielnik, Monika Janik, Magdalena Lamża (gościnnie), Wojciech Marcinkowski.
Wykonanie: Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Igor Chmielnik, Monika Janik, Magdalena Lamża (gościnnie), Wojciech Marcinkowski, Magdalena Płaneta

O artyście

"Pomoc domowa" Marca Camolettiego to swobodna kontynuacja kultowego spektaklu "Boeing Boeing" tego samego autora. Tym razem doświadczona w męsko - damskich przygodach rubaszna pokojówka musi zmierzyć się w nowym miejscu pracy z kolejnymi wyzwaniami. Nadia to prawdziwy agent w spódnicy, która wszystko wie, wszystko widzi i wszystko ma pod kontrolą. Czy u nowych pracodawców uda jej się rozplątać sercowe kłopoty swoich gospodarzy? Może okazać się to niezwykle bo... każde z nich potajemnie rozpoczyna namiętny romans. Misją Nadii jest utrzymać w sekrecie ich gorące przygody - misją o tyle trudną do wykonania, że wszystko dzieje się w mieszkaniu spokojnego i zgodnego na pozór małżeństwa. Ale nic nie jest niemożliwe dla zaprawionej w bojach pomocy domowej! Znakomita adaptacja Bartosza Wierzbięty, reżyseria uwielbianego w Słupsku Alberta Osika oraz Hanka Piotrowska w tytułowej roli to gwarancja świetnej zabawy! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu