2022-12-17 - Spektakl Dziewczynka z zapałkami - Teatr Avatar - 114221 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Dziewczynka z zapałkami - Teatr Avatar
Spektakl taneczno-akrobatyczny

Kiedy: 2022-12-17, godzina 17:00:00
Gdzie: Bielany Wrocławskie, ATM Scena na Bielanach, ul. Dwa Światy 1
Bilety od: 60zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

W zimowym okresie gorąco zapraszamy na widowisko taneczno-akrobatyczne oparte na motywach baśni H. Ch. Andersena "Dziewczynka z zapałkami".

W czasie świąt różne historie i tradycje spotykają się, a magia wyjątkowych chwil sprawia, że stają się bardziej prawdziwe. Na motywie znanej opowieści oprowadzimy Was przez fascynujący świat zimowej baśni zaklętej w maleńkim płomyku ognia. Podczas spektaklu będziemy świadkami, jak muzyka, ruch i taniec kolejno wymalują akapity Dziewczynki z zapałkami, a jej refleksyjne oblicze pogłębi poetycka wizja powstawania śniegu. Świąteczna opowieść pełna choreografii, lotów w powietrzu i barw, która dostarczy widzom wielu wrażeń i wzruszeń.

Nasze spektakle bawią i poruszają widza w każdym wieku. Zapraszamy nie tylko rodziny, ale randkowiczów, przyjaciół oraz samotników szukających oderwania od rzeczywistości.

Reżyseria: Kamil J. Przyboś
Choreografia: Ada Pankowska-Michalczyk
Kostiumy: Paulina Zielińska, Katarzyna Pawarska
Reżyser oświetlenia: Marcin Smiatek
Obsada: Zespół Teatru Avatar

Czas trwania: 1h10min (bez przerwy)
Spektakl przeznaczony dla widzów od 5 roku życia


Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży szkolnej.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Teatr Avatar

O artyście

W czasie świąt różne historie i tradycje spotykają się, a magia wyjątkowych chwil sprawia, że stają się bardziej prawdziwe. Na motywie znanej opowieści oprowadzimy Was przez fascynujący świat zimowej baśni zaklętej w maleńkim płomyku ognia. Podczas spektaklu będziemy świadkami, jak muzyka, ruch i taniec kolejno wymalują akapity Dziewczynki z zapałkami, a jej refleksyjne oblicze pogłębi poetycka wizja powstawania śniegu. Świąteczna opowieść pełna choreografii, lotów w powietrzu i barw, która dostarczy widzom wielu wrażeń i wzruszeń. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu