2022-12-10 - Standup Gala Stand-up z Akcją Gwiazdka - 114242 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Standup - Gala Stand-up z Akcją Gwiazdka
Gala Stand UP z Akcją Gwiazdka

Kiedy: 2022-12-10, godzina 18:00:00
Gdzie: Płock, Szkoła nr 3, ul. Królowej Jadwigi 4 bud.C
Bilety od: 80zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Gala Stand UP z Akcją Gwiazdka to cykliczne wydarzenie towarzyszące Akcji Gwiazdka. Tym razem to Mariusz Kałamaga, Adam Sobaniec, Jasiek Borkowski, Waldek Nowak i Jacek Noch zadbają o magiczny wieczór.

Prowadzenie: Śnieżynka (chyba, że znajdzie się ktoś odważny). Nie może Was tam zabraknąć!

Sylwetki komików:
Mariusz Kałamaga - kojarzony jako człowiek o długich, czarnych włosach, w żółtym sweterku i grubych wełnianych papuciach - czyli Maryjusz z Kabaretu Łowcy.B. No - jego tu nie zobaczycie... Przed Państwem Mariusz Kałamaga, komik stand-up comedy, ostry, nieobliczalny - poruszający tematy dla niego ważne. Przewrotnie śmieszny, zwraca uwagę na to co głupie, nonsensowne i kontrowersyjne. Człowiek o ogromnym sercu i fantastycznym poczuciu humoru!

Jacek Noch - komik stand-up comedy, jeden z "delikatniejszych" przedstawicieli tego gatunku. Na scenie bardzo ciepły, ma ogromny dystans do siebie i do życia - co samo w sobie może nie jest nadzwyczajne ale w zestawieniu z jego chorobą (Stwardnienie Rozsiane) powoduje, że hipnotyzuje optymizmem widownię - On - człowiek nieuleczalnie chory... Zwycięzca open-mic'a programu "Tylko Dla Dorosłych" TVP2, występował na scenie programu Kuby Wojewódzkiego.

Jasiek Borkowski
- Zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przestawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczną melancholią.

Waldek Nowak - aktor, komik z bogatą przeszłością sceniczną w kraju i zagranicą. Występował na scenach dużych teatrów takich jak Majestic Theatre w Szanghaju, Poly Theatre w Pekinie, Teatro Vasquez w Siracusa i małych kabaretów Paryża, Dubaju, Berlina, Rotterdamu. Zaliczył kilka seriali telewizyjnych i filmów a przy okazji kilka nagród aktorskich. Od 2010 robi stand-up, ostry i bezkompromisowy. Brał udział w obu sezonach Comedy Central Prezentuje Stand-up i 3 sezonie Comedy Club.

Adam Sobaniec - Jest jedynym człowiekiem na ziemi, który przeprowadził się do Łodzi dobrowolnie i jest z tego faktu zadowolony. Scena daje mu dużą siłę i energię, które sprawiają, że nie da się przejść obok jego występu obojętnie. Adam lubi mocne żarty i w swoim występie postara się znaleźć odpowiedź, co jest ich źródłem. Jego stand-up to mieszanka abstrakcji, czarnego humoru i improwizacji, dzięki temu każdy z widzów może znaleźć coś dla siebie. Zwycięzca 1-go Pojedynku Stand-uperów w Warszawskich Hybrydach. Finalista 3-go Antrakt Stand-up Festiwalu.


Osoby przeszkadzające artystom mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Stand-up'erzy

O artyście

Gala Stand UP z Akcją Gwiazdka to cykliczne wydarzenie towarzyszące Akcji Gwiazdka. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup

Znajdź nocleg w pobliżu