2022-12-11 - Koncert Klint / Stoosiem - 114314 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Klint / Stoosiem
Koncert KLINT/Stoosiem Blues CLUB

Kiedy: 2022-12-11, godzina 19:00:00
Gdzie: Gdynia, Blues Club, Portowa 9
Bilety od: 20zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Klint to trzyosobowy zespół rockowy wywodzący się z Trójmiasta, działający w składzie: Filip Łapa (kompozycje, perkusja, instrumenty perkusyjne), Maciej Jeleniewski (kompozycje, produkcja, gitara basowa, gitara akustyczna) oraz Rafał "Klint" Kordoński (teksty, kompozycje, wokal, gitara). Przez ostatni rok intensywnie pracowali nad utworami, które ostatecznie znalazły się na debiutanckim albumie długogrającym pt. Hola! Singiel "Lecę" promujący ww. wydawnictwo prezentowany jest aktualnie słuchaczom m. in. na antenach rozgłośni radiowych: Radia Nowy Świat, Radia Gdańsk, Radia Kraków, Radia Opole, Radia Lublin, RDC. "Lecę" notuje ostatnio dobre wyniki na Tip Top liście Radia Nowy Świat, Opolskiej Liście Polskiej Piosenki Radia Opole oraz Paradzie Przebojów na antenie Radia Dla Ciebie.

Stoosiem to trójmiejski zespół grający muzykę z pogranicza rocka, indie, alternatywy. W 2021 zadebiutowali EPką "stoosiem", w 2022 nakręcili klip do utworu "Prawda" oraz zarejestr W muzyce stawiają na oryginalne kompozycje, dynamiczną rockową energię i niebanalne, emocjonalne teksty. Stoosiem to:
Mateusz Dymnicki - wokal
Paweł Zagórski - bas
Marek Kaczerzewski - gitara
Grzegorz Szafarewicz - perkusja

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Zespoły Klint i Stoosiem

O artyście

Klint to trzyosobowy zespół rockowy wywodzący się z Trójmiasta. Przez ostatni rok intensywnie pracowali nad utworami, które ostatecznie znalazły się na debiutanckim albumie długogrającym pt. Hola! Singiel "Lecę" promujący ww. wydawnictwo prezentowany jest aktualnie słuchaczom m. in. na antenach rozgłośni radiowych: Radia Nowy Świat, Radia Gdańsk, Radia Kraków, Radia Opole, Radia Lublin, RDC. Stoosiem to trójmiejski zespół grający muzykę z pogranicza rocka, indie, alternatywy. W 2021 zadebiutowali EPką "stoosiem", w 2022 nakręcili klip do utworu "Prawda" oraz zarejestr W muzyce stawiają na oryginalne kompozycje, dynamiczną rockową energię i niebanalne, emocjonalne teksty. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu