2022-12-11 - Koncert Piotr Bukartyk - 114390 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Piotr Bukartyk
Radio którego już nie ma

Kiedy: 2022-12-11, godzina 19:00:00
Gdzie: Bydgoszcz, Eljazz, Kręta 3
Bilety od: 70zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

"Radio którego już nie ma" leży na Myśliwieckiej. Dokładnie w miejscu, w którym nadal stoi jego gmach. W czasach, kiedy dostać się tam było czymś wyjątkowym i zaszczytnym, Bukartyk był jednym ze szczęśliwców.

Przez piętnaście lat, tydzień w tydzień nachodził redaktora Manna, odwdzięczając mu się za gościnę świeżymi piosenkami. Państwu się to nawet podobało, szczęście jednak nie trwa wiecznie i pewnego dnia państwo zmieniło zdanie. Cóż było robić - na wyprawę w poszukiwaniu nowego świata redaktor zabrał ze sobą parę osób, w tym Bukartyka i - co najważniejsze - swoich słuchaczy. Pokonali wspólnie mniej więcej 6 i pół kilometra i odnaleźli Nowy Świat I znowu jest jak dawniej, a nawet lepiej, bo teraz spotykają się we czterech - Bukartyk przychodzi jak zwykle z Krzyśkiem Kawałko, a redaktor Mann z Marianem.

Za to na Myśliwieckiej podobno dudni - taki przeciąg - ale kto by tego słuchał...

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Piotr Bukartyk

O artyście

Artysta z ogromnym poczuciem humoru, doskonałym refleksem, trafną puentą, genialnym poczuciem humoru i z mega pozytywną energią. Jego satyryczne postrzeganie świata jest niezwykle trafne a jego teksty to mistrzostwo świata. Do tego niebanalne brzmienie muzyczne - wszystko stanowi doskonałej jakości recital muzyczno - satyryczny. Jako że Piotr Bukartyk jest również artystą kabaretowym i konferansjerem dlatego jego występ gwarantuje świetny kontakt z publicznością. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu