2023-10-21 - Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 114393 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Varius Manx & Kasia Stankiewicz
90. TO SIĘ NIE POWTÓRZY!

Kiedy: 2023-10-21, godzina 20:00:00
Gdzie: Gdańsk, Stary Maneż, ul. J. Słowackiego 23
Bilety od: 130zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Lata 90. to fantastyczny czas dla muzyki. Dziewiczy wówczas teren zapełniony został pięknymi piosenkami, które zagościły w naszych duszach. Pod wpływem tych melodii uwalniają się dawno schowane emocje, nasiąknięte beztroską, młodzieńczością i najlepszymi wspomnieniami.

Varius Manx króluje na polskich parkietach od lat 90. Wszyscy tańczyliśmy w tamtym czasie do takich piosenek jak "Ruchome piaski", "Kiedy mnie malujesz" czy "Wolne ptaki".

Po świętowaniu swojego jubileuszu 30-lecia zespół postanowił zebrać esencję swojej twórczości i przenieść nas z powrotem do lat 90. Podczas koncertów czekają na nas niesamowite niespodzianki i doznania.
Zarezerwuj bilet na koncerty Varius Manx, bo "to się nie powtórzy"!


Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Varius Manx & Kasia Stankiewicz

O artyście

Historia zespołu zaczyna się w 1990 roku, kiedy na rynku ukazała się pierwsza płyta, krążek "The Beginning", który zapewnił grupie grono wiernych fanów. Wydane w kolejnych latach płyty "Emu", "Elf", "Ego", "End" zyskały status wielokrotnie platynowych oraz szereg nagród min. Grand Prix w Sopocie, 6 Fryderyków czy wygrana na Festiwalu w Karlshamn. Warto zaznaczyć, że zespół Vaius Manx jest pierwszym polskim zespołem, który został wyróżniony Brylantową Płytą, nagrodą za największą ilość zdobytych złotych i platynowych płyt. W 2011 roku grupa wydała 11. płytę studyjną, album "Eli", promowany singlem "Przebudzenie". Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu