2022-12-30 - Koncert Normalsi - 114394 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Normalsi
Koncert zespołu Normalsi

Kiedy: 2022-12-30, godzina 21:00:00
Gdzie: Łódź, Klub Scenografia, ul. Zachodnia 81/83
Bilety od: 49zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Zespół Normalsi - łódzka grupa rockowa. Dorobek: albumy płytowe: Soliloquium, Dekalog czyli Piekło Muzykantów, Pokój z widokiem na wojnę, Wiry, albumy dvd Live Underground in Łódź i Łajza, główny wykonawca potrójnej edycji festiwalu Łódzka Scena Muzyczna - Barwy Rocka, spektakle muzyczne Łajza i Mistrz i Małgorzata Rockowy Teatr.


Ten ostatni spektakl grany obecnie - od stycznia 2022 r. - w Scenie Monopolis  w Łodzi. W przygotowaniu zespołu kolejne wyjątkowe widowisko. "Twórczość  Normalsów intryguje - napisał miesięcznik "Teraz Rock" - Muzycznie osadzona w grunge`u, tekstowo dość poetycka, z konceptualnym zarysem poszczególnych albumów".


Zespół w składzie:
Piotr Pachulski
Przemysław Wyrwas
Adam Marszałkowski

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Piotr "Chypis" Pachulski, Mirek "Koniu" Mazurczyk, Przemek Wyrwas, Grzesiek Szelewa

O artyście

Polska grupa rockowa, powstała w Łodzi w 1999 roku. Na samym początku grała rocka z pogranicza country (Chypis i Adam należeli wcześniej do grupy Colorado Band, ale szybko zrezygnowali z tego stylu) i bluesa. W 2000 roku z zespołu odeszli klawiszowiec i basista. Tego ostatniego zastąpił Rittus. Muzycy udzielają się w innych projektach, m.in. w Bandażu Elastycznym (z Qbek), Orkiestrze Tanio, Sensual Explosion. Ostatnio Adam Marszałkowski brał udział w tworzeniu drugiej płyty Comy (perkusja). Wiosną 2007 roku Normalsi zagrali z nimi cykl koncertów (jako gość). Na jesienną trasę Coma po raz kolejny zaprosiła Normalsów. W czerwcu 2008 zespół opuścił perkusista Adam Marszałkowski. W 2012 roku skład opuścili Marcin Ritter oraz Krzysztof Szewczyk. Nowymi członkami zespołu zostali Przemek Wyrwas oraz Grzegorz Szelewa. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu