2023-02-10 - Koncert Koncert Muzyki Filmowej "Amor Mio" - 114561 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Koncert Muzyki Filmowej "Amor Mio"
Koncert Muzyki Filmowej "Amor Mio"

Kiedy: 2023-02-10, godzina 19:00:00
Gdzie: Oborniki, Obornicki Ośrodek Kultury, ul. Armii Poznań 18
Bilety od: 50zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Amelia, Love Story, Śniadanie u Tiffaniego, La la land - w tych melodiach zakochał się cały świat!

Zapraszamy na niezapomnianą randkę z muzyką filmową w najlepszym wykonaniu Zespołu Muzyki Filmowej. Ten koncertowy wieczór skrzyć się będzie najpiękniejszymi tematami filmowymi, jakie powstały w całej historii kinematografii. Kompozycje Ennio Morricone, Nino Roty czy Johna Williamsa na dwie godziny przeniosą Cię w całkiem inny świat, z dala od wszelkich troski i kłopotów. Nie ma więc na co czekać - kup bilet i bądź tam z nami. Będzie romantycznie i muzycznie!

Moc wrażeń artystycznych zapewni Zespół Muzyki Filmowej; zjawiskowy głos, piękne brzmienie fortepianu, liryczne skrzypce, a także ogniste altówka i wiolonczela. Nasz konferansjer opowie o kulisach powstawania filmów i muzyki do nich.

Zapraszamy!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Zespół Muzyki Filmowej

O artyście

Zapraszamy na niezapomnianą randkę z muzyką filmową w najlepszym wykonaniu Zespołu Muzyki Filmowej. Ten koncertowy wieczór skrzyć się będzie najpiękniejszymi tematami filmowymi, jakie powstały w całej historii kinematografii. Kompozycje Ennio Morricone, Nino Roty czy Johna Williamsa na dwie godziny przeniosą Cię w całkiem inny świat, z dala od wszelkich troski i kłopotów. Nie ma więc na co czekać - kup bilet i bądź tam z nami. Będzie romantycznie i muzycznie! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu