2022-12-18 - Spektakl Edith Piaf - Teatr TeTaTeT - 114576 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Edith Piaf - Teatr TeTaTeT
największe przeboje niezapomnianej artystki!

Kiedy: 2022-12-18, godzina 16:00:00
Gdzie: Kielce, Kieleckie Centrum Kultury - Scena Kameralna, Plac Stanisława Moniuszki 2b
Bilety od: 60zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Czy w Kielcach można poczuć się Jak pod dachami Paryża?

Tak! Ale tylko w Teatrze TeTaTeT! Podczas tego wieczoru przeniesiemy się w klimat paryskich uliczek. Jedne z najbardziej wyrazistych i przejmujących piosenek słynnej francuskiej śpiewaczki wykonuje aktorka Małgorzata Pruchnik-Chołka.

Piosenka to jej ulubiona forma rozmowy z widzem. Recital powstał w 2018 roku, gdy zagrała rolę Edith Piaf w spektaklu w reż. Jana Szurmieja. Tak powstał pomysł na recital, który z powodzeniem jest grany od lat przy dźwiękach akordeonu i kontrabasu. Aktorce towarzyszą wspaniali muzycy: Dariusz Kot (absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach) oraz  Wojciech Front (absolwent krakowskiej Akademii Muzycznej). Razem tworzą TRIO, które koncertuje w Polsce i za granicą. Trio ma na koncie pierwszą płytę z repertuarem Edith Piaf dostępną dla widzów po każdym koncercie.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Małgorzata Pruchnik-Chołka, Dariusz Kot, Wojciech Front

O artyście

Jedne z najbardziej wyrazistych i przejmujących piosenek słynnej francuskiej śpiewaczki wykonuje aktorka Małgorzata Pruchnik-Chołka. Piosenka to jej ulubiona forma rozmowy z widzem. Recital powstał w 2018 roku, gdy zagrała rolę Edith Piaf w spektaklu w reż. Jana Szurmieja. Tak powstał pomysł na recital, który z powodzeniem jest grany od lat przy dźwiękach akordeonu i kontrabasu. Aktorce towarzyszą wspaniali muzycy: Dariusz Kot (absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach) oraz Wojciech Front (absolwent krakowskiej Akademii Muzycznej). Razem tworzą TRIO, które koncertuje w Polsce i za granicą. Trio ma na koncie pierwszą płytę z repertuarem Edith Piaf dostępną dla widzów po każdym koncercie. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu