2023-01-07 - Spektakl Niemy Kelner - 114651 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Niemy Kelner
Spektakl w reżyserii Wojciecha Malajkata

Kiedy: 2023-01-07, godzina 17:00:00
Gdzie: Trzebinia, Dom Kultury SOKÓŁ, ul. Kościuszki 74
Bilety od: 80zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Komedia kryminalna w reżyserii Wojciecha Malajkata "Niemy Kelner". W główne role spektaklu wyreżyserowanego przez Wojciecha Malajkata wcielą się Piotr Szwedes i Mikołaj Roznerski.

Znakomita obsada oraz doskonała fabuła Harolda Pintera gwarantuje doskonałą ucztę teatralną. Zapraszamy Państwa do pokoju w dziwnym hotelu z dwoma co najmniej dziwnymi gangsterami, gdy na zewnątrz zaczai się świat w postaci tajemniczego "dyspozytora". Jakże eksploatowany obecnie, zapowiadany już dawno przez Orwella, wszechobecny Wielki Brat. Para typów podejrzanego autoramentu to intrygujący motyw zarówno filmowy jak i literacki. U Becketta: Vladimir i Estragon, u Quentina Tarantino? A proszę, chociażby w Pulp Fiction: pamiętacie taniec Travolty, psalmy głoszone przez Samuela L. Jacksona, czy też zegarek skrzętnie przechowany w- i po- ojcu Bruce'a Willisa..? Tarantino odrobił lekcje... my je sprawdzamy... wy ocenicie... dzięki bohaterom Samoobsługi, Benowi i Gusowi, Tarantino przedarł się wreszcie na scenę, tu, w Polsce. 


Tytułowy Niemy Kelner może jest w każdym z nas... Perfekcyjne dialogi, ostre emocje, zmysł obserwacji, humor, napięcie, absurd, groza- to cechy charakterystyczne utworów tego znakomitego dramaturga. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

W rolach głównych: Piotr Szwedes i Mikołaj Roznerski
Autor: Harold Pinter
Reżyseria: Wojciech Malajkat
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Produkcja: G-INVEST Olaf Gruszka i Piotr Szwedes

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Piotr Szwedes, Mikołaj Roznerski

O artyście

Para typów podejrzanego autoramentu to intrygujący motyw zarówno filmowy jak i literacki. U Becketta: Vladimir i Estragon, u Quentina Tarantino? A proszę, chociażby w Pulp Fiction: pamiętacie taniec Travolty, psalmy głoszone przez Samuela L. Jacksona, czy też zegarek skrzętnie przechowany w- i po- ojcu Bruce?a Willisa..? Tarantino odrobił lekcje? my je sprawdzamy? wy ocenicie? dzięki bohaterom Samoobsługi, Benowi i Gusowi, Tarantino przedarł się wreszcie na scenę, tu, w Polsce. Komedia, groteska, thriller - decyzja należy do Was. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu