2023-02-21 - Standup Krzysztof Skiba - 114682 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń






Standup - Krzysztof Skiba
Stend Up Skiba, ciągle na wolności

Kiedy: 2023-02-21, godzina 19:00:00
Gdzie: Szczawno-Zdrój, Teatr Zdrojowy, ul. Kościuszki 19
Bilety od: 60zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

SKIBA CIĄGLE NA WOLNOŚCI czyli SKIBA NA OSTRO I BEZ CENZURY....lider Big Cyca, legenda rocka Krzysiek SKIBA (autor piosenek takich jak Makumba, Berlin Zachodni, Dres czy Świat według Kiepskich) w blisko dwugodzinnym spektaklu komediowym w stylu STAND UP COMEDY. 


Spektakl oparty na barwnych opowiastkach z biografii Skiby pod tym samym tytułem. Kulisy programów telewizyjnych, wpadki w show biznesie, barwne ciekawostki z tras koncertowych...jest ostro jak w fabryce żyletek, a może nawet bardziej. Z programu dowiadujemy się jak będąc gwiazdą nie zostać alkoholikiem czy jak udzielać wywiadów nie mając nic do powiedzenia. To jest jak wizyta w SPA i tajski masaż mózgu w jednym. 


Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Krzysztof Skiba

O artyście

Krzysiek Skiba słynie z ciętego języka i zabawnych komentarzy. Wszyscy wielokrotnie widywaliśmy go w akcji podczas niezliczonych telewizyjnych show, gdzie komentował polskie paranoje polityczne czy obśmiewał absurdy rzeczywistości. Swój humorystyczny talent prezentował w felietonach pisanych do miesięcznika "Wprost" oraz jako częsty gość programów kabaretowych, takich jak "Kabaretowy Klub Dwójki". Można było Skibe również oglądac podczas jubileuszowych gali takich kabaretów jak Ani Mru Mru czy Kabaret Skeczów Męczących. Miłośnicy polskich seriali komediowych widzieli niejednokrotnie gościnne występy Skiby w takich serialach jak "Świat według Kiepskich", "Król Przedmieścia" czy "Daleko od noszy". Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup

Znajdź nocleg w pobliżu