2022-12-31 - Koncert Fiesta Iberica - 114706 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Fiesta Iberica
W sylwestrową noc barwny, muzyczny kalejdoskop

Kiedy: 2022-12-31, godzina 19:00:00
Gdzie: Białystok, NieTeatr, ul. Sienkiewicza 4
Bilety od: 140zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Nic nie opowiada tak pięknie i prawdziwie o miłości jak muzyka. Dzięki miłości muzyka jest piękniejsza, a piękna muzyka ubarwia uczucia. Tak jest na całym świecie. O miłości mówią dźwięki i pieśni, w różnych językach. Każda inaczej, ale każda pięknie. I właśnie o miłości, tej z różnych zakątków świata, w kilku językach opowiedzą w pierwszym wspólnym projekcie Kinga Rataj i Urszula Makosz. Kinga to wybitna, jedyna w Polsce wykonawczyni muzyki fado, jedno z najciekawszych odkryć wokalnych w Polsce w ostatnich latach. Urszula specjalizuje się w muzyce żydowskiej, jest jedną z niewielu osób w Polsce wykonujących pieśni Żydów sefardyjskich.


Projekt "Vasame" łączy te dwa światy, opowiada o miłości z rejonów Półwyspu Iberyjskiego w języku portugalskim i ladino, ale nie tylko. Pieśni wybrzmiewają również w języku hebrajskim, greckim, hiszpańskim i neapolitańskim.

KONCERT WYKONAJĄ:
Urszula Makosz - śpiew
Kinga Rataj - śpiew
Piotr Domagała - gitara
Paweł Pierzchała - fortepian
Oleg Dyyak - akordeon, klarnet, duduk
Sławomir Berny - instrumenty perkusyjne

Koncert z przerwą. W przerwie wzniesiemy toast z okazji zbliżającego się Nowego Roku.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Urszula Makosz, Kinga Rataj, Piotr Domagała, Paweł Pierzchała, Oleg Dyyak, Sławomir Berny

O artyście

Nic nie opowiada tak pięknie i prawdziwie o miłości jak muzyka. Dzięki miłości muzyka jest piękniejsza, a piękna muzyka ubarwia uczucia. Tak jest na całym świecie. O miłości mówią dźwięki i pieśni, w różnych językach. Każda inaczej, ale każda pięknie. I właśnie o miłości, tej z różnych zakątków świata, w kilku językach opowiedzą w pierwszym wspólnym projekcie Kinga Rataj i Urszula Makosz. Kinga to wybitna, jedyna w Polsce wykonawczyni muzyki fado, jedno z najciekawszych odkryć wokalnych w Polsce w ostatnich latach. Urszula specjalizuje się w muzyce żydowskiej, jest jedną z niewielu osób w Polsce wykonujących pieśni Żydów sefardyjskich. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu