2023-02-17 - Spektakl Odjechana farsa - 114729 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Odjechana farsa
10 postaci, dwoje wyśmienitych Aktorów, 70 scen, 150 przebiórek...

Kiedy: 2023-02-17, godzina 19:00:00
Gdzie: Pyrzyce, Pyrzycki Dom Kultury, pl. Wolności 3
Bilety od: 79zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Przed Państwem zabawa w czystej formie, a także popis aktorskich umiejętności najwyższej klasy!

 
"Odjechana Farsa" to zwariowana teatralna przygoda.

 
Błyskotliwe dialogi, nieprawdopodobna historia i zawrotne tempo akcji połączone z imponującą inscenizacją oraz gwiazdorską obsadą - wszystko to czeka na widzów podczas nieprzewidywalnej komedii "Odjechana Farsa"!


Czy w jednym niewielkim pokoju hotelowym zmieści się 10 osób, z których każda będzie miała swoje plany związane z tym pokojem i osobami w nim się pojawiającymi? Tak, pod warunkiem, że w owych 10 osób wcieli się dwoje wyśmienitych aktorów (Joanna Koroniewska/Monika Mazur i Piotr Szwedes), którzy brawurowo zagrają dziesięć różnych postaci w dziesiątkach zaskakujących i absurdalnych sytuacji. Sławny pisarz piszący poradniki małżeńskie - jak żyć w szczęśliwym związku - ze swą nieszczęśliwą i znudzoną związkiem żoną, senator incognito wraz z kochanką pragnącą za wszelką cenę sławy, siostra zakonna ze inklinacjami do show biznesu, nachalny i wścibski boy hotelowy, przebiegła reporterka miejscowej stacji telewizyjnej - to tylko kilkoro postaci z tej niezwykłej galerii ludzkich osobliwości, które los połączy przez kilkadziesiąt minut w małym pokoju hotelowym na dalekiej prowincji.


W 10 osób wcieli się dwoje wyśmienitych aktorów, którzy zagrają ponad
70 scen, do których przebiorą się
150 razy... mając czasami tylko
15 sekund...!


UWAGA: obejrzenie "Odjechanej Farsy" może być przyczyną niemożności powstrzymania śmiechu i grozi intensyfikacją dobrego humoru. Przed wizytą w teatrze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. A potem, niezależnie od diagnozy lekarza, i tak przyjdź na "Odjechaną Farsę"? -  najwyżej umrzesz ze śmiechu?

Obsada:
Joanna Koroniewska/Monika Mazur
Piotr Szwedes


Autorzy: Philip Lazebnik, Kingsley Day
Reżyseria: Tomasz Dutkiewicz
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Tłumaczenie: Hanna Szczerkowska
Impresariat: Good Events Factory

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Joanna Koroniewska, Piotr Szwedes

O artyście

Odjechana farsa? ? najbardziej odjechane i nieprzewidywalne dwie godziny twojego życia. Obejrzenie ?Odjechanej farsy? może być przyczyną niemożności powstrzymania śmiechu i grozi intensyfikacją dobrego humoru. Przed wizytą w teatrze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. A potem, niezależnie co powiedzą? i tak przyjdź na ?Odjechaną farsę?. Najwyżej umrzesz ze śmiechu? Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu