2023-02-25 - Koncert Ray Wilson - 115486 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Ray Wilson
Genesis Classic

Kiedy: 2023-02-25, godzina 19:00:00
Gdzie: Katowice, Katowice Miasto Ogrodów Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek, pl. Sejmu Śląskiego 2
Bilety od: 120zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Ray Wilson to były wokalista zespołu Genesis i lider grupy Stillskin. W 2023 roku artysta rusza przypomnieć polskiej publiczności największe przeboje grupy Genesis w trasie koncertowej "Genesis Classic"!

Wieloletnia kariera solowa i współpraca z legendarną grupą Genesis sprawiła, że Ray Wilson jest twórcą znanym i docenianym na całym świecie. Wspólnie nagrana z zespołem Genesis płyta "?Calling All Stations?" do dziś cieszy się ogromną popularnością i uznawana jest za jedną z najlepszych płyt w dyskografii grupy.Fani Raya Wilsona i zespołu Genesis mają w 2023 roku okazję usłyszeć największe przeboje na żywo. Trasa koncertowa "Genesis Classic" to prawdziwa rockandrollowa uczta - zarówno dla osób kochających największe przeboje Genesis, jak i dla fanów mocniejszego, gitarowego brzmienia.

Jesienią 2022 roku artysta wydał nową płytę "The Weight of Man", którą promowała trasa koncertowa.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Ray Wilson & Band

O artyście

Ray Wilson, wokalista grupy Genesis, lider grungowej grupy Stiltskin, wraca do Polski z nową trasą koncertową. Zapowiada się wiele niezapomnianych emocji! Przez lata Wilson wyrobił sobie opinię jednego z najlepszych artystów koncertowych. To właśnie scena jest jego żywiołem - kontakt z publicznością i emocje na żywo dodają jego utworom niezwykłej energii. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu

Sprawdź również Ray Wilson na polskiegranie.pl