2022-10-16 - Koncert 12 Tenorów & Diva - 80014 - Portal kapele.net

Koncert - 12 Tenorów & Diva

Kiedy: 2022-10-16, godzina 17:00:00
Gdzie: Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka, ul. Chopina 30
Bilety od: 110.00zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

12 Tenorów & Diva to prawdziwa uczta dla zmysłów - na jednej scenie 12 arcyzdolnych i przystojnych Tenorów, a cr?me de la cr?me tego wspaniałego koncertu - utalentowana i przepiękna Diva Agata Sava. Podczas koncertu usłyszymy wybitne kompozycje pod batutą Maestro Woytka Mrozka w wykonaniu Woytek Mrozek Chamber Orchestra.

Koncert nie ma sobie równych, zarówno pod względem bogactwa wykonawców, barw, potęgi światowej wokalistyki, jak i poziomu wykonawczego. To unikatowa produkcja Woytek Mrozek Production (utalentowany producent, dyrygent, kompozytor, aranżer, solista, klarnecista), we współpracy z Agencją Artystyczną MUZA.

Charakterystycznym dla koncertów 12 Tenorów & Diva jest wirtuozeria wokalu, kolor wielogłosowości, połączony z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej i instrumentalnej, a usłyszymy ponadczasowe hity i wiele innych muzycznych niespodzianek.

12 Tenorów & Diva, to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym, potężnym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności.
Każdy koncert jest świętem muzyki wokalnej, a publiczność wprost uwielbia miły i autentyczny, sceniczny wizerunek wykonawców.

Zapraszamy wszystkich melomanów i miłośników wokalistyki, na światowym poziomie, w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu.

Koncert w wykonaniu:
Diva / Mezzosopran - Agata SAVA
12 Tenorów
oraz
Woytek Mrozek Chamber Orchestra
Dyrygent / klarnecista - Woytek MROZEK

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu