2023-03-24 - Koncert Kasia Kowalska - 123088 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Kasia Kowalska
MTV Unplugged

Kiedy: 2023-03-24, godzina 20:00:00
Gdzie: Kraków, Kijów Centrum, al. Krasińskiego 34
Bilety od: 130zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

Koncert Kasia Kowalska Sopot 2023-07-13
Koncert akustyczny
Bilety na koncert Więcej
Koncert Kasia Kowalska Gdańsk 2023-10-22
Koncert z cyklu MTV Unplugged
Bilety na koncert Więcej

O wydarzeniu

Wyjątkowy koncert jubileuszowy z cyklu MTV Unplugged stał się inspiracją dla akustycznej trasy Kasi Kowalskiej. Artystka podsumowuje w ten sposób 25 lat swojej twórczości. To niezapomniane hity w nowych, akustycznych aranżacjach.


Kasia Kowalska dla osób wychowanych na muzyce lat 90. jest prawdziwą ikoną. Jej utwory wyróżnia nie tylko wspaniały głos, ale również niebanalne kompozycje. Fani twierdzą, że dziś takiej muzyki już się nie nagrywa. Tym bardziej powinna ich ucieszyć akustyczna trasa Kasi, która powraca do dawnych hitów w nowej odsłonie. Jakie atrakcje przygotowała do nowej trasy - MTV Unplugged? Z pewnością usłyszmy "Antidotum", "Pieprz i sól" i inne hity! Nowa trasa nadaje świeżą jakość kultowym przebojom, a jednocześnie wydobywa z nich to, co fani pokochali najbardziej - autentyczny przekaz na wysokim, artystycznym poziomie.


Kasia Kowalska - jedna z najczęściej nagradzanych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Zdobywczyni Fryderyków, Superjedynek, MTV European Music Awards. Jej płyty sprzedały się łącznie w ponadmilionowym nakładzie.

Bilety do nabycia na: tej stronie

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią: Kasia Kowalska

O artyście

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich artystek. Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. Autorka wielu przebojów: "Prowadź mnie", "A to co mam", "Wyznanie", "Coś optymistycznego", "Wyrzuć ten gniew", "Spowiedź", "Antidotum", "To co dobre", "Być tak blisko", "Co może przynieść nowy dzień". Choć od wydania pierwszej płyty minęło wiele czasu i wiele w jej życiu się wydarzyło, to pewne rzeczy pozostały niezmienne: jej niecodzienna wrażliwość na dźwięk, miłość do muzyki i pasja z jaką je wykonuje. Bilety do nabycia na:

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu