2023-02-16 - Koncert Tantfreaky - 126153 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Tantfreaky
KONCERT TANTFREAKY

Kiedy: 2023-02-16, godzina 20:00:00
Gdzie: Poznań, Pan Gar, Słowackiego 19/21
Bilety od: 38zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

KOCHANI! POZNAŃ! PANU GARU! WZYWAMY WAS! Nazywamy się TANTFREAKY - jesteśmy z Wrocławia, tworzymy z pasji do muzyki i ekspresji.

PSYCHOSOUL, JUNGLEJAZZ, ELECTROSPIRITUAL, ENERGETYZUJĄCY GROOVE i SPIRALE WOKALU, KTÓRY UWALNIA EMOCJE - to nasze kolorki. Muzyka ponad podziałami dla ludków w każdym wieku, każdego wierzenia. Muzyka wolności, mocy i czułości. Każdy zostanie zaakceptowany, przytulony i ukochany.

SKŁAD:
VOX - KAROLINA LIPSKA
MC, SAX, SYNTH - KACPER MIKOŁAJUK
KEYS, SYNTHS, GUITAR - WOJTEK KONOPKO
BASS - JANUSZ LIZOŃ
DRUMS AND PERCUSSIONS - MARCIN URSZULAK

27.08.22 wydaliśmy pierwszy album pt. "Theory of Love". Jest to magiczna muzyczna książka. Wykończyliśmy ją "handmade", a muzykę wyczarowaliśmy jako ręcznie malowane pendrive'y, które można zawiesić na szyi. Nasze koncerty to wydarzenie dla: uszu, oczu, ciała (nie brakuje dzikich tańców) i duszy - jak wiadomo muzyka i śpiew nas uzdrawia. Na koncercie mają miejsce: wspólne śpiewy, gra na instrumentach perkusyjnych, jedzenie owoców - rozdajemy je. Kreujemy "w błocie i na salonach", wszędzie tam, gdzie ludzie pragną prawdy i emocji. Zagramy wiele nowych kompozycji, poddamy się chwili improwizując, ale nie zabraknie też hitów z pierwszego albumu.

Nie możemy się doczekać Waszej energetycznej bomby wysokowibracyjnej!

PEACE AND LOVE FOR YAA, BABE!
19:00 Wejście
20:00 Koncert

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Karolina Lipska, Kacper Mikołajuk, Wojtek Konopko, Janusz Lizoń, Marcin Urszulak

O artyście

Nazywamy się TANTFREAKY - jesteśmy z Wrocławia, tworzymy z pasji do muzyki i ekspresji. PSYCHOSOUL, JUNGLEJAZZ, ELECTROSPIRITUAL, ENERGETYZUJĄCY GROOVE i SPIRALE WOKALU, KTÓRY UWALNIA EMOCJE - to nasze kolorki. Muzyka ponad podziałami dla ludków w każdym wieku, każdego wierzenia. Muzyka wolności, mocy i czułości. Każdy zostanie zaakceptowany, przytulony i ukochany. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu