2023-02-16 - Koncert Bolewski & Tubis - 131368 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Bolewski & Tubis
Bolewski & Tubis - W twórczości Grzegorza Ciechowskiego "Republika" - Obywatel Jazz

Kiedy: 2023-02-16, godzina 19:00:00
Gdzie: Bielsko-Biała, Cavatina Hall - Sala Kameralna, ul. Dworkowa 2
Bilety od: 69zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Bolewski & Tubis - W twórczości Grzegorza Ciechowskiego "Republika" - Obywatel Jazz


Bolewski & Tubis to wyjątkowy i oryginalny w skali kraju duet, Radosław Bolewski - wokal, perkusja oraz Maciej Tubis - fortepian i syntezator basowy. Ich muzyka określana jest jako wysmakowany balans między jazzem a muzyką pop w odważnej improwizowanej odsłonie. Bolewski & Tubis ma na koncie doskonale przyjęty projekt "Obywatel Jazz" poświęcony twórczości Grzegorza Ciechowskiego z którym od 2021 roku koncertuje w wielu miastach Polski, m. in.: Radio 357 czy Dni Grzegorza Ciechowskiego w Toruniu.

Koncert "Obywatel Jazz" umacnia pamięć o nieodżałowanym Grzegorzu Ciechowskim. Jego muzyka inkarnuje się w sztuce innych artystów. Bolewski i Tubis postanowili przypomnieć część repertuaru Obywatela G.C. i Republiki. 18 września 2020 roku ukazał się najnowszy album (łódzkiego) superduetu Bolewski | Tubis zatytułowany "Bez końca". Radosław Bolewski i Maciej Tubis bezkompromisowo podążają swoją muzyczną drogą łącząc energię improwizacji z piosenką. Nowa płyta zawiera 8 niezwykłych utworów, w których odnajdziemy odbicie naszych pragnień, wątpliwości i priorytetów. Posłuchajcie tej opowieści!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Radosław Bolewski, Maciej Tubis

O artyście

Radosław Bolewski oraz Maciej Tubis stworzyli płytę będącą niespotykanym połączeniem świata songwritingu i improwizacji. "Lunatyk" to podróż opowiadająca o nadziei, miłości, wątpliwościach, przemijaniu i potrzebie usłyszenia własnego głosu w otaczającym świecie. Oboje są znani z innych łódzkich zespołów takich jak: L.Stadt, Fonovel, czy Tubis Trio, które wydało 8 września album "The Truth" w holenderskiej wytwórni Challenge Records. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu

Sprawdź również Bolewski & Tubis na polskiegranie.pl