2023-03-25 - Koncert Scream Inc. - 131372 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Scream Inc.
Metallica & Symphony by Scream Inc.

Kiedy: 2023-03-25, godzina 19:00:00
Gdzie: Lublin, Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1
Bilety od: 120zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Scream Inc. to zespół, którego nie trzeba przedstawiać polskiej publiczności. Grupa, która zyskała międzynarodowe uznanie jako najlepszy Tribute Band zespołu Metallica, powraca z koncertami ze specjalnym udziałem orkiestry symfonicznej z Odessy pod batutą Vitalija Kovalchuka.

Od 2008 roku zespół zagrał ponad 1000 koncertów w takich krajach jak Niemcy, Austria, Czechy, Estonia, Grecja, Holandia, Portugalia, Hiszpania, Polska i Ukraina wyprzedając sale koncertowe.

Wyjątkowe wydarzenie, na którym będzie można usłyszeć utwory Metalliki z albumu 'S&M' (1999r.) w aranżacjach opracowanych przez Michaela Kamena oraz utwory "The Unforgiven" oraz "The Unforgiven II" w aranżacji Andriya Liutyi - perkusisty zespołu! Co więcej, Scream Inc. zakończy każdy koncert kilkoma wybranymi utworami z szerokiego katalogu Amerykanów w oryginalnych, albumowych wersjach!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Max Rozkręt, Andrey Liuty, Mike Rubanov, Taras Karpenko

O artyście

Historia tego bandu tribute to Metallica przypomina scenariusz filmowy. Przyjaciele zaczęli grać utwory Metalliki dla rozrywki - podobno dlatego, że nie mogli doczekać się koncertu swojego ulubionego zespołu na Ukrainie. Nie spodziewali się, iż już niebawem wygrają festiwal w Kijowie i ruszą w trasę koncertową. Młodzi muzycy zaczęli odnosić sukcesy najpierw na lokalnym rynku, później również w innych europejskich krajach. Obecnie to jedyny oficjalnie zaakceptowany przez Metallicę cover band. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu

Sprawdź również Scream Inc. na polskiegranie.pl