2023-02-21 - Koncert Ladies of Muza - 131381 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Ladies of Muza
Ostatni dzień karnawału w Muzie z koncertem specjalnym!

Kiedy: 2023-02-21, godzina 19:00:00
Gdzie: Koszalin, Teatr Variete Muza - sala koncertowa, ul. Morska 9
Bilety od: 50zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Ostatki, zapusty lub śledzik - tak dawniej nazywano ostatni dzień karnawału. W duchu staropolskiej tradycji proponujemy niepowtarzalny koncert Ladies of MUZA w wykonaniu artystek Teatru Variete Muza oraz zabawę z DJem. To ostania szansa na odrobinę szaleństwa w tym karnawale!


Okres pomiędzy Tłustym Czwartkiem a Środą Popielcową to słynne zapusty. W zabawach brały udział całe wsie i miasteczka. Ich mieszkańcy prześcigali się w wymyślaniu coraz to śmieszniejszych zabaw, a pito i jedzono tyle, że dziś możemy jedynie pozazdrościć. Tak przynajmniej twierdzą niektórzy. Natomiast my podtrzymujemy dawne tradycje i proponujemy wieczór w niezwykłych wnętrzach Muzy.


Ladies of MUZA to koncert przygotowany przez artystki Teatru Variete Muza na tę wyjątkową okazję.


Aleksandra Andrukajtis - wokalistka muzyki rozrywkowej, absolwentka Akademii Sztuki w Szczecinie. Zwyciężczyni konkursu "Przebojowe Duety 2015" w ramach "Lato ZET i Dwójki" w Koszalinie. Została doceniona przez widzów TVP 2 oraz słuchaczy Radia ZET otrzymując prestiżową statuetkę "NA FALI". Została również zaproszona na finałowy koncert telewizyjnego show do Uniejowa. Uczestniczka programu Szansa na Sukces w odcinku z Jackiem Stachurskim. Uczestniczka i zdobywczyni 3 miejsca w internetowej wersji programu ,, Twoja Twarz brzmi znajomo'', gdzie wcieliła się w Michaela Jacksona. Zaśpiewała w tercecie u boku Michała Grobelnego w koncercie muzyki swingowej ,,Swing Feelings Life'' w filharmonii w Szczecinie.


Aleksandra Seredyńska to wokalistka i aktorka z Wrocławia. Ukończyła Studia Magisterskie na kierunku "Master en Teatro Musical" -  aktorstwo, wokal i taniec - Studia w języku hiszpańskim na Uniwersytecie Króla Juana Carlosa w Madrycie. Występowała w spektaklach w Teatrze Musicalowym w Polsce. W Hiszpanii grała w musicalu "Diez, El Musical" reż. Victor Conde oraz sztuce "Evas" reż. Samuel Esteban. Laureatka wielu międzynarodowych Festiwali Wokalnych, m.in. International Festival of Arts Orpheus in Spain w Maladze w Hiszpanii, Europa Festivalo de Esperantoj Kantoj oraz International Festival of Arts Orpheus in Italy w Lido di Jesolo we Włoszech.


Bogna Jaśkiewicz to nie tylko solistka Teatru z Koszalina, ale też multiinstrumentalistka. Swoją edukację muzyczną rozpoczęła od Koszalińskiego Ogniska Muzycznego w klasie keyboardu, następnie szkoliła śpiew w Mini Studia Poezji i Piosenki. Idąc w ślady starszego brata, podjęła się nauki gry na akordeonie w Koszalińskiej Orkiestrze Akordeonowej "AKORD". Następnie ukończyła Akademię Sztuki w Szczecinie. Gdzie podczas studiów miała możliwość sprawdzić się jako dyrygent chóralny. Współtwórczyni projektu muzycznego "Świdwie Sanctus - natura i człowiek w dźwięku i obrazie", który otrzymał nagrodę główną w konkursie "Szczecin Film Festival". Pokonując bliski 230 uczestników, została laureatką ogólnopolskiego konkursu "Najpiękniejszy Nauczycielski Głos" organizowanym przez krakowskie wydawnictwo "Bliżej Przedszkola".


Na scenie usłyszymy takie utwory jak: My Słowianie, I need a hero, Hot stuff, I'm every woman czy A Women's Worth. Całości dopełni oprawa świetlna i niesamowite stroje!


Data: 21.02.2023
Godzina: 19:00
Cena: 60 / 50 zł 

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Aleksandra Andrukajtis, Aleksandra Seredyńska, Bogna Jaśkiewicz

O artyście

Aleksandra Andrukajtis - wokalistka muzyki rozrywkowej, absolwentka Akademii Sztuki w Szczecinie. Zwyciężczyni konkursu "Przebojowe Duety 2015" w ramach "Lato ZET i Dwójki" w Koszalinie. Została doceniona przez widzów TVP 2 oraz słuchaczy Radia ZET otrzymując prestiżową statuetkę "NA FALI". Aleksandra Seredyńska to wokalistka i aktorka z Wrocławia. Ukończyła Studia Magisterskie na kierunku "Master en Teatro Musical" - aktorstwo, wokal i taniec - Studia w języku hiszpańskim na Uniwersytecie Króla Juana Carlosa w Madrycie. Występowała w spektaklach w Teatrze Musicalowym w Polsce. Bogna Jaśkiewicz to nie tylko solistka Teatru z Koszalina, ale też multiinstrumentalistka. Swoją edukację muzyczną rozpoczęła od Koszalińskiego Ogniska Muzycznego w klasie keyboardu, następnie szkoliła śpiew w Mini Studia Poezji i Piosenki. Idąc w ślady starszego brata, podjęła się nauki gry na akordeonie w Koszalińskiej Orkiestrze Akordeonowej "AKORD". Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu

Sprawdź również Ladies of Muza na polskiegranie.pl