2023-03-31 - Koncert Dance Revolution - 131384 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Dance Revolution
Impreza taneczna z Golden Five

Kiedy: 2023-03-31, godzina 19:00:00
Gdzie: Bydgoszcz, Fabryka Lloyda, Fordońska 156
Bilety od: 30zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Już 31 marca po raz pierwszy zapraszamy na imprezę taneczną z Golden Five! Golden Five to pięciu różnych DJ'ów, maksymalna dawka energii, rewelacyjnego doboru repertuaru muzycznego oraz gwarancja udanej zabawy. Piątka przyjaciół, na codzień prężnie działająca w branży imprez okolicznościowych, wesel i eventów, połączyła swoje siły aby stworzyć dla Was wydarzenie inne niż wszystkie.

Dj Grudi, to 100% pozytywnej energii, który swoim uśmiechem i rewelacyjnym humorem potrafi zarazić każdego, a jego profesjonalizm śledzi na FB ponad 17 tysięcy osób. Cichy fan Backstreet Boys i miłośnik muzyki lat 90-tych.
Dj Gryfi rewelacyjny mówca, konferansjer i osoba o wielu muzycznych twarzach, który doborem repertuaru muzycznego jest wstanie zaskoczyć każdego, co potwierdza 100% zadowolonych jego klientów.
Dj KaBi to w 2017 roku uczestnik i laureat pierwszego miejsca w ogólnopolskim konkursie Gali Branży Weselnej, Weselny Ekspert i Rzeszów na żywo. Podobno o muzyce lat 80-tych wie wszystko, lub prawie wszystko.
Dj MariOo specjalista w dziedzinie tworzenia niezapomnianych, muzycznych wrażeń. Jego pasja do muzyki i tworzenia animacji jest definicją udanej imprezy o których do dnia dzisiejszego mówi wielu.
Dj Quattro gdy przyszedł na świat, to lekarze w jego DNA odkryli nową cząsteczkę-muzykę! Bywalec klubowych scen, który zamiast jedzenia żywi się muzyką. Zawsze na bieżąco znający wszystkie hity muzyki polskiej i zagranicznej.

Otwarcie 18:00
Start imprezy: 19:00


Bilety -> I Pula 30zł II Pula 40zł III
Pula 50zł (w dniu imprezy, jeżeli wydarzenie nie zostanie wyprzedane)

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Dj Grudi, Dj Gryfi, Dj KaBi, Dj MariOo, Dj Quattro

O artyście

Golden Five to pięciu różnych DJ?ów, maksymalna dawka energii, rewelacyjnego doboru repertuaru muzycznego oraz gwarancja udanej zabawy. Piątka przyjaciół, na codzień prężnie działająca w branży imprez okolicznościowych, wesel i eventów, połączyła swoje siły aby stworzyć dla Was wydarzenie inne niż wszystkie. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu

Sprawdź również Dance Revolution na polskiegranie.pl