2023-03-18 - Koncert Koncert pamięci Anny Jantar - 131385 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Koncert pamięci Anny Jantar
Anna Jantar - koncert pamięci "Radość najpiękniejszych lat"

Kiedy: 2023-03-18, godzina 18:00:00
Gdzie: Żywiec, Miejskie Centrum Kultury, Aleja Wolności 4
Bilety od: 50zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Koncert poświęcony pamięci Anny Jantar to niezwykłe wydarzenie, które ma przypomnieć publiczności największe przeboje piosenkarki, takie jak "Tyle słońca w całym mieście", "Nic nie może wiecznie trwać" czy "Staruszek świat" oraz wiele innych znanych utworów gwiazdy. Wszystkie piosenki otrzymały nowoczesne i zaskakujące aranżacje. Koncert "Radość najpiękniejszych lat" to także wzruszająca opowieść o życiu kultowej wokalistki. Materiały archiwalne, bogate instrumentarium i żywiołowe wykonania tworzą niezwykłe widowisko, które przeniesie widzów w klimat lat 70. O niezapomniane wrażenia zadba wielokrotnie nagradzany zespół Retrospekcja wraz z zaproszonymi gośćmi - na scenie pojawi się dziewięciu artystów, którzy opowiedzą Państwu muzyczną historię życia Anny Jantar.

Retrospekcja to:
Ania Majeranowska-Widomska - wokal
Ewa Nycz - gitara rytmiczna
Mateusz Widomski - gitara prowadząca
Szczepan Cieślak - instrumenty klawiszowe
Krzysiek Dziergas - gitara basowa
Tomek Kinecki - perkusja
Joachim Komędera - instrumenty perkusyjne
Ania Kruczała - chórki
Mateusz Biernat - saksofon

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Ania Majeranowska-Widomska, Ewa Nycz, Mateusz Widomski, Szczepan Cieślak, Krzysiek Dziergas i inni

O artyście

Koncert poświęcony pamięci Anny Jantar to niezwykłe wydarzenie, które ma przypomnieć publiczności największe przeboje piosenkarki, takie jak "Tyle słońca w całym mieście", "Nic nie może wiecznie trwać" czy "Staruszek świat" oraz wiele innych znanych utworów gwiazdy. Wszystkie piosenki otrzymały nowoczesne i zaskakujące aranżacje. Koncert "Radość najpiękniejszych lat" to także wzruszająca opowieść o życiu kultowej wokalistki. Materiały archiwalne, bogate instrumentarium i żywiołowe wykonania tworzą niezwykłe widowisko, które przeniesie widzów w klimat lat 70. O niezapomniane wrażenia zadba wielokrotnie nagradzany zespół Retrospekcja wraz z zaproszonymi gośćmi - na scenie pojawi się dziewięciu artystów, którzy opowiedzą Państwu muzyczną historię życia Anny Jantar. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu

Sprawdź również Koncert pamięci Anny Jantar na polskiegranie.pl